Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Salome' Carla Fracci dla kobiet

Salome' Carla Fracci dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Salome' marki Carla Fracci to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Salome' został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są ananas, gardenia, frezja, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są piwonia, magnolia, jaśmin i róża; nutami bazy są tuberoza, drzewo sandałowe, fasolka tonka i ambra.

Ananas Gardenia Frezja Grejpfrut Bergamotka

Piwonia Magnolia Jaśmin Róża

Tuberoza Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Salome' by Carla Fracci.

Salome' Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carla Fracci Salome', ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carla Fracci Salome', możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Salome' marki Carla Fracci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Salome' marki Carla Fracci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Givenchy Organza First Light Avon Extraordinary Al-Rehab Sultana Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Adidas Adidas 3 Extreme Pour Elle Bvlgari BLV Eau de Parfum II Nez a Nez Bal Musque Profumum Roma Volo AZ 686 Erreuno Erreuno Mazzolari Fleurs d'Oranger