Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Odette Carla Fracci dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

morski
Odette Carla Fracci dla kobiet Zdjęcia

Odette marki Carla Fracci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Odette został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są ananas, melon, zielone jabłko, cytryna amalfi i woda morska; nutami serca są frezja i jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo, cedr, mahoń i drzewo tekowe.

Ananas Melon Zielone Jabłko Cytryna Amalfi Woda morska

Frezja Jaśmin

Ambra Piżmo Cedr Mahoń Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Odette by Carla Fracci.

Odette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carla Fracci Odette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carla Fracci Odette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Odette marki Carla Fracci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Odette marki Carla Fracci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Satellite Corrida Iceberg Iceberg Twice Ice Perfumer`s Workshop Samba Natural Vera Wang Rock Princess Van Gils Her Aura Sanrio Momoberry Franck Olivier Private Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Demeter Fragrance Apple Blossom Victoria`s Secret Passionate Kisses