Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Medea Carla Fracci dla kobiet

Medea Carla Fracci dla kobiet

Mam: 5 Miałem: 2

karmelowy

Medea marki Carla Fracci to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Medea został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są frezja i cytrusy; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, konwalia, gardenia tahitańska i róża; nutami bazy są ambra, kokos, piżmo, wanilia, brzoskwinia, karmel i wyszukane drewna.

Frezja Cytrusy

Kwiat pomarańczy Jaśmin Konwalia Gardenia tahitańska Róża

Ambra Kokos Piżmo Wanilia Brzoskwinia Karmel Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Medea by Carla Fracci.

S.T. Dupont Intense Pour Femme
Ananda Dolce

Medea Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Bardzo intensywne kwiatowe perfumy z rodziny, której zwyczajnie nie lubię - wyjątkowo słodkie, aż balonowe.
Najwyraźniej czuję różę, brzoskwinię i ciężkie, kremowe białe kwiaty - myślałam o tuberozie i gardenii (tej normalnej, nie z Tahiti). Wydaje się, że wymienione przez mnie składniki mogłyby stworzyć klasyczną kwiatową / kwiatowo-owocową bombę w stylu Sophii Grojsman, ale nic bardziej mylnego. Ten karmel i wanilia sprawiają, że Medea jest lata świetlne od klasyki i stylu vintage.
Na wiosenne i letnie wieczory, być może wtedy ta uporczywa słodycz byłaby do zniesienia.
Parametry bardzo dobre.

Beata1
Beata1

Medea to perfumy, które są ze mną od wielu lat i na wiosnę planuję zakup kolejnego flakonika. Mimo swojej prostoty nie przypominają mi nic bardziej popularnego i szczerze mówiąc, nie jestem w stanie ich z niczym porównać. Może klimatem przypominają Hot Coture Givenchy.

Czuję w nich głównie frezje i poziomki, mimo, że tych drugich nie ma w spisie nut. To perfumy soczyste, owocowe - ale nie banalne. Myślę, że mogą być świetną letnią alternatywą dla fanek Angela czy innych zapachów tego kalibru.

Intensywność i trwałość oceniam bardzo dobrze. Może nie mają długiego ogona, ale otaczają przyjemną, słodką chmurką na wiele godzin. U mnie spokojnie 5-6.

Przyjemny, owocowo – cytrusowy z dominującą nutą czerwonych owoców. Ładny, ale podobny do setek innych zapachów – na skórze gaśnie dość szybko.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carla Fracci Medea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carla Fracci Medea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Medea marki Carla Fracci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Medea marki Carla Fracci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Miyako Thierry Mugler Womanity Annick Goutal Songes La Prairie Silver Rain Ginestet Botrytis Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Man Escada Escada Collection Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler Alien Kenzo Le Monde Est Beau Oriflame Chiffon Serge Lutens Ambre Sultan Thierry Mugler Innocent Hermes Un Jardin Sur Le Nil Fendi Palazzo Etro Sandalo Estée Lauder Sensuous Noir Serge Lutens Fleurs d'Oranger Annick Goutal Ambre Fétiche L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant