Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Hamlet Carla Fracci dla kobiet

Hamlet Carla Fracci dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny
Hamlet Carla Fracci dla kobiet Zdjęcia Hamlet Carla Fracci dla kobiet Zdjęcia Hamlet Carla Fracci dla kobiet Zdjęcia

Hamlet marki Carla Fracci to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Hamlet został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytrusy, nuty wodne i gruszka; nutami serca są magnolia, pieprz i piwonia; nutami bazy są drzewo gwajakowe, drzewo sandałowe i ambra.

Cytrusy Nuty wodne Gruszka

Magnolia Pieprz Piwonia

Drzewo gwajakowe Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hamlet by Carla Fracci.

Hamlet Recenzje Perfum

Artplum
Artplum

Wg mnie to ten zapach jest co najmniej uniseksowy, a wręcz z przechyłem na męską stronę

Cytrusowo – ziołowo – koloński, delikatny i rozcieńczony o mizernej trwałości. Bardziej męski niż kobiecy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carla Fracci Hamlet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carla Fracci Hamlet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hamlet marki Carla Fracci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hamlet marki Carla Fracci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Prairie Silver Rain Jette Joop Dark Sapphire Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Cacharel Noa L`Eau de Parfum Leonard Leonara Nicole Farhi Femme MDCI Parfums Le Rivage des Syrtes Coty Tribe Adidas Free Emotion Ayala Moriel Moon Breath Ayala Moriel Indigo Iceberg Universe