Marki » C » kwiatowe « Grupy

Mam: 1 Miałem: 2

tuberozowy
żółtych kwiatów
miodowy

Giselle marki Carla Fracci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Giselle został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ylang-ylang, cynamon, frezja, jaśmin, tuberoza, wanilia, kokos, karmel, piżmo i biały miód.

Ylang-ylang Cynamon Frezja Jaśmin Tuberoza Wanilia Kokos Karmel Piżmo Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Giselle by Carla Fracci.

Giselle Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Giselle z wymienionymi tu nutami nie jest już produkowana- firma zastąpiła ten zapach innym o zupenie innym składzie, lecz tej samej nazwie- wiadomo, szkoda, żeby dobra nazwa się zmarnowała :)

Giselle w 'starej' formie jest zapachem nieco 'staroświeckim'- nie są to zdecydowanie perfumy nowoczesne. Choć pojawiły się na rynku w 2004 roku, na myśl przywołują poprzednią dekadę i jest w nich coś nostalicznego. Perfumy przypominają mi nieco charakterem zapachy takie jak ToD Naked Madonny, Hanae Mori EDP, Chopard Casmir i Salvador Dali EDP, i jest to jeden z lepszych w tej grupie.

Dla mnie jest to jeden z najfajniejszych zapachów miodowych, jakie miałam okazję przetestować. Słodki, ciepły, lejący się miód doprawiony cynamonem i przyozdobiony żółtymi kwiatami. Jest tu ładna, maślana tuberoza i pyszna, waniliowa baza. Nie jest to może zapach spektakularny, ale widzę go jako bezpretensjonalny i bardzo dobrze nosi się go w zimowe dni.

Projekcja moim zdaniem jest dobra, podobnie z trwałością. Można go stosunkowo tanio dostać na rozmaitych serwisach aukcyjnych, choć coraz rzadziej, i ceny stopniowo pną się w górę.

go_go_yubari
go_go_yubari

Wszystkie zapachy sygnowane nazwiskiem Carli Fracii to proste, słodkawe, kwiatowe lub kwiatowo-owocowe pachnidełka. Proste, ale nie prostackie i zdecydowanie bardzo kobiece.

Choć cały skład Giselle jest z mojego punktu widzenia po dobrej stronie mocy, to palmę pierwszeństwa dzierży słodki, egzotycznie upajający kwiat ylang-ylang. Lubię ylang-ylang w perfumach, a że często występuje w towarzystwie przytłaczających go gardenii i tuberozy, cieszę się, że mogę powąchać go solo - na szczęście, na mojej skórze tuberoza czai się w oddali, jedynie odrobinę dając po sobie znać swoją obecność. Kokos i cynamon, też chowają się w tle, a ylang-ylang nie pozwala im wysunąć się choćby na drugi plan.

Giselle pachnie mi trochę papeterią z lat 90-tych. Słodkawo-kwaskowaty kwieciuch, z dość słabą projekcją i trwałością (a szkoda, bo dla fanek ylang-ylang to nie tylko must-niuch, ale i must-have)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carla Fracci Giselle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carla Fracci Giselle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Giselle marki Carla Fracci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Giselle marki Carla Fracci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Timbuktu Oriflame Chiffon Norma Kamali Incense Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Annayake Miyako L`Erbolario Dolcelisir Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Ginestet Botrytis Bond No 9 Chinatown Robert Piguet Fracas L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Yves Rocher Pur Desir de Lilas Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Serge Lutens Ambre Sultan Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Christian Dior Poison Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence La Perla J'Aime