Marki » C » kwiatowe « Grupy

Miałem: 3 Chcę: 1

tuberozowy
żółtych kwiatów
Carla Fracci Carla Fracci dla kobiet Zdjęcia

Carla Fracci marki Carla Fracci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Carla Fracci został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są tuberoza i ylang-ylang; nutami serca są frezja, jaśmin i lilia; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Tuberoza Ylang-ylang

Frezja Jaśmin Lilia

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carla Fracci by Carla Fracci.

Deep Red

Carla Fracci Recenzje Perfum

Carla Fracci by Carla Fracci 4.00 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carla Fracci Carla Fracci, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carla Fracci Carla Fracci, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carla Fracci marki Carla Fracci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carla Fracci marki Carla Fracci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

M. Micallef Ananda Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Saint Laurent Cinema Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Frapin 1697 L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Donna Karan Black Cashmere Boucheron Trouble Annayake Miyako Roja Dove Scandal Ginestet Botrytis Gucci Gucci Eau de Parfum II M. Micallef Gaiac Houbigant Quelques Fleurs Royale Fendi Palazzo Fendi Fendi Theorema Hermes Elixir des Merveilles Roja Dove Innuendo Frapin Nevermore Carla Fracci Medea