Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aurora Carla Fracci dla kobiet

Aurora Carla Fracci dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Aurora Carla Fracci dla kobiet Zdjęcia Aurora Carla Fracci dla kobiet Zdjęcia Aurora Carla Fracci dla kobiet Zdjęcia Aurora Carla Fracci dla kobiet Zdjęcia Aurora Carla Fracci dla kobiet Zdjęcia

Aurora marki Carla Fracci to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Aurora został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są róża, fiołek i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, cedr, heliotrop i skóra.

Bergamotka Różowy pieprz

Róża Fiołek Brzoskwinia

Piżmo Cedr Heliotrop Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aurora by Carla Fracci.

Aurora Recenzje Perfum

czerwiec
czerwiec

Pieprz? Naprawdę? Bergamotka? Skóra?! Przecież to od początku do końca fiołek zwiewny, słodziutki, może i z różą, brzoskwinią, ale tylko po to, żeby ta fiołkowa fiołkowość brzmiała jeszcze bardziej fioletowo. Nie bardzo ewoluuje, z czasem się wysładza w prawie jadalny sposób. I tyle.

zielona
zielona

Stworzenie dobrego zapachu fiołkowego - mission impossible. A w każdym razie takie wrażenie można odnieść, wąchając te ostatnio ukręcane: Pauline, Aurora, Love in Black - nic odkrywczego, nic ciekawego, tylko goły, walący po nosie FIOŁ. Z akordem skórzanym - w końcu fiołek i skóra to zestaw obowiązkowy ["bijemy się o złotą patelnię"].
Zdaję sobie sprawę, że ciężko będzie pobić Meteorites Guerlaina, ale żeby od razu się poddawać i robić takie... nic?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carla Fracci Aurora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carla Fracci Aurora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aurora marki Carla Fracci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aurora marki Carla Fracci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Chamade L`Occitane en Provence Notre Flore Neroli Bath and Body Works Moonlight Path Coty La Voce Renee Fleming Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Guerlain Les Secrets de Sophie Le Jardin Retrouve Tubéreuse Trianon Annayake Miyabi Woman Lalique Cascade Limited Edition 2010 Regency Cosmetics Bal de Bain Givenchy Play For Her