Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Make me Happy Sugar Berry Canmake dla kobiet

Make me Happy Sugar Berry Canmake dla kobiet

Make me Happy Sugar Berry marki Canmake to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Make me Happy Sugar Berry został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutą serca jest czerwone jagody; nutą bazy jest cukier.

Nuty zielone

Czerwone jagody

Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Make me Happy Sugar Berry by Canmake.

Make me Happy Sugar Berry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Canmake Make me Happy Sugar Berry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Canmake Make me Happy Sugar Berry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Make me Happy Sugar Berry marki Canmake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Make me Happy Sugar Berry marki Canmake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Tempore Donna Bruno Banani Pure Woman Caron Eaux de Caron Forte La Collina Toscana La Collina Toscana Hillock Sunflower Juventus 1897 Woman Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love Elizabeth Arden Red Door Velvet B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God Tocca Giulietta Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Bronnley Apricot & Almond Korloff Paris Korloff