Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Make me Happy Sugar Berry Canmake dla kobiet

Make me Happy Sugar Berry Canmake dla kobiet

Make me Happy Sugar Berry marki Canmake to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Make me Happy Sugar Berry został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutą serca jest czerwone jagody; nutą bazy jest cukier.

Nuty zielone

Czerwone jagody

Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Make me Happy Sugar Berry by Canmake.

Make me Happy Sugar Berry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Canmake Make me Happy Sugar Berry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Canmake Make me Happy Sugar Berry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Make me Happy Sugar Berry marki Canmake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Make me Happy Sugar Berry marki Canmake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Jardin d'Interdit Escada Sexy Graffiti Roberto Verino Mellow Gai Mattiolo Gai Mattiolo Fresh Fig Apricot Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete Prescriptives Calyx Rasasi Hope Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete MOR Lychee Flower Roberto Cavalli Anniversary Laila Bagge You Rock