Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Sugarplum Blossom Candie`s dla kobiet i mężczyzn

Sugarplum Blossom  Candie`s dla kobiet i mężczyzn

kwaśny
Sugarplum Blossom  Candie`s dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sugarplum Blossom  Candie`s dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sugarplum Blossom marki Candie`s to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sugarplum Blossom został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są Śliwka i malina; nutami serca są nuty kwiatowe i cukier; nutą bazy jest pianka marshmallow.

Śliwka Malina

Nuty kwiatowe Cukier

Pianka marshmallow

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sugarplum Blossom by Candie`s.

Sugarplum Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Candie`s Sugarplum Blossom , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Candie`s Sugarplum Blossom , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sugarplum Blossom marki Candie`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sugarplum Blossom marki Candie`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Atelier Flou Ten Nine Oriflame Dancing Lady Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Gale Hayman Delicious Chocolate Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Gres Caline Night Pamela Anderson Malibu Night Smell Bent Prairie Nymph Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Michel Germain Tattoo Jeanne Arthes Amore Mio Nicolai Parfumeur Createur Balkis