Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Heartbreaker Candie`s dla kobiet

Heartbreaker Candie`s dla kobiet

kakaowy

Heartbreaker marki Candie`s to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Heartbreaker został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są marakuja, liść czarnej porzeczki, malina, brzoskwinia, jabłko i truskawka; nutami serca są magnolia, lilia, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i ciemna czekolada.

Marakuja Liść czarnej porzeczki Malina Brzoskwinia Jabłko Truskawka

Magnolia Lilia Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Ciemna czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heartbreaker by Candie`s.

Heartbreaker Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Candie`s Heartbreaker, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Candie`s Heartbreaker, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heartbreaker marki Candie`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heartbreaker marki Candie`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Bolero Benetton Benetton White Night Woman Halston Catalyst Fragonard Cerisier en Fleurs Oriflame After Hours Borghese Il Bacio Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Floris Madonna of the Almonds Faberlic Coctail Story LR LR Classics Martinique Roberto Cavalli Anniversary Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh