Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Candie`s Candie`s dla kobiet

Candie`s Candie`s dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Candie`s Candie`s dla kobiet Zdjęcia Candie`s Candie`s dla kobiet Zdjęcia Candie`s Candie`s dla kobiet Zdjęcia Candie`s Candie`s dla kobiet Zdjęcia Candie`s Candie`s dla kobiet Zdjęcia

Candie`s marki Candie`s to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Candie`s został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, ambra, mandarynka, brzoskwinia, jaśmin, ylang-ylang i cytryna.

Gardenia Ambra Mandarynka Brzoskwinia Jaśmin Ylang-ylang Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Candie`s by Candie`s.

Candie`s Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Candie`s Candie`s, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Candie`s Candie`s, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Candie`s marki Candie`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Candie`s marki Candie`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Joop! All About Eve Max Mara Max Mara Silk Touch Love Passport Love Passport Donna Karan DKNY Summer 2008 Esteban Balade Creole Miller Harris Figue Amere Paul Sebastian Casual for Men Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat Fragonard Etoile Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Bath and Body Works Sweet Pea Forever