Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Candie`s Candie`s dla kobiet

Candie`s Candie`s dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Candie`s Candie`s dla kobiet Zdjęcia Candie`s Candie`s dla kobiet Zdjęcia Candie`s Candie`s dla kobiet Zdjęcia Candie`s Candie`s dla kobiet Zdjęcia Candie`s Candie`s dla kobiet Zdjęcia

Candie`s marki Candie`s to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Candie`s został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, ambra, mandarynka, brzoskwinia, jaśmin, ylang-ylang i cytryna.

Gardenia Ambra Mandarynka Brzoskwinia Jaśmin Ylang-ylang Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Candie`s by Candie`s.

Candie`s Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Candie`s Candie`s, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Candie`s Candie`s, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Candie`s marki Candie`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Candie`s marki Candie`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Aroma Fit Clarins Par Amour Toujour Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Victoria`s Secret Pink Beach Victoria`s Secret Heavenly Kiss Lulu Castagnette Je t`M :-) Lollia Inspire Victoria`s Secret Secret Crush Love Passport One Love Roccobarocco Tre Cofinluxe Watt Red LR Agent XX