Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Winter Tale Special Edition Canali dla mężczyzn

Winter Tale Special Edition Canali dla mężczyzn

Winter Tale Special Edition Canali dla mężczyzn Zdjęcia

Winter Tale Special Edition marki Canali to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Winter Tale Special Edition został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Celine Barel. Nutami głowy są cytryna amalfi, grejpfrut i czerwone jabłko; nutami serca są lawenda, kwiat afrykańskiej pomarańczy i anyż gwiazdkowaty; nutami bazy są cedr virginia, drzewo sandałowe i piżmo.

Cytryna Amalfi Grejpfrut Czerwone jabłko

Lawenda Kwiat afrykańskiej pomarańczy Anyż gwiazdkowaty

Cedr Virginia Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Winter Tale Special Edition by Canali.

Winter Tale Special Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Canali Winter Tale Special Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Canali Winter Tale Special Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Winter Tale Special Edition marki Canali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Winter Tale Special Edition marki Canali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Boss In Motion Blue L`Artisan Parfumeur Jatamansi Police Freedom L`Erbolario Corteccia (Bark) Davidoff Adventure Amazonia Dorissima Narziß (Narziss) Cristiano Fissore Rapsodia in Blu Burberry Burberry Sport for Men The American Line Army - Patton Truefitt & Hill Freshman Skeem Cypress Bark Fragonard Beau Gosse