Marki » C » skórzane « Grupy

Canali dal 1934 Canali dla mężczyzn

Canali dal 1934 Canali dla mężczyzn

skórzany

Canali dal 1934 marki Canali to skórzane perfumy dla mężczyzn. Canali dal 1934 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Christophe Herault. Nutami głowy są ananas, czarna porzeczka, różowy pieprz, kardamon i gorzka pomarańcza; nutami serca są skóra, szafran i cedr; nutami bazy są labdanum, piżmo i ambra.

Ananas Czarna porzeczka Różowy pieprz Kardamon Gorzka pomarańcza

Skóra Szafran Cedr

Labdanum Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Canali dal 1934 by Canali.

Canali dal 1934 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Canali Canali dal 1934, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Canali Canali dal 1934, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Canali dal 1934 marki Canali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Canali dal 1934 marki Canali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Pierre Balmain Jolie Madame Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Aubusson Aubusson Homme Mark Buxton Hot Leather Odori Cuoio Sonoma Scent Studio Fireside Intense Diesel Only The Brave by Bunka Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Krigler Lieber Gustav Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud