Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Canali Style Canali dla mężczyzn

Canali Style Canali dla mężczyzn

lekko korzenny

Canali Style marki Canali to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Canali Style został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są kolendra, gałka muszkatołowa i różowy pieprz; nutami bazy są drzewo tekowe i tuja.

Bergamotka Grejpfrut

Kolendra Gałka muszkatołowa Różowy pieprz

Drzewo tekowe Tuja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Canali Style by Canali.

Canali Style Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

W zasadzie zgadzam się z poprzednikami.
Otwarcie cytrusowe, dość szybko pojawia się skóra (o dziwo w piramidzie nut jej nie ma...), która dominuje nad pozostałymi składnikami.
Canali skojarzył mi się od razu z zapachem nowej skóry (może troche syntetycznym) ze sklepów z galanterią skórzaną.
Później pojawia się jakieś delikatne drewienko, ale skóra właściwie zostaje do końca.
Trwałość bardzo przyzwoita, projekcja raczej bliskoskórna.
Podsumowując - całkiem niezłe perfumy za niewygórowaną cenę, jeśli tylko ktoś lubuje się w zapachu skóry ;)
Na mnie pachniał trochę zbyt syntetycznie, dlatego dość szybko pozbyłem się odleweczki :)

arturovittorio
arturovittorio

Udana kompozycja, przede wszystkim na co dzień. Na mnie skóra przebija się przez zioła i pieprz, zostawiając w tle lekko wyczuwalne cytrusy. Przekonująca konsekwencja. Skóra dominująca w tym zapachu jest nowa, świeża, może nieco wilgotna, daje efekt swojskości i bezpieczeństwa. Sprawdzi się świetnie np. na spacerze w lesie. Przyjemne, fajnie skomponowane, niezobowiązujące perfumy za śmiesznie niską cenę. Dla fajnych facetów - chłopaków z sąsiedztwa.

kwiatek
kwiatek

Otwarcie stylowca jest flashback'iem z wakacji nad morzem śródziemnym. Świeże cytrusy, w zasadzie kosz z cytrusami na wystawie sklepu z galanterią skórzaną, bo dosyć szybko wkracza akord skórzany, przypominający aromat unoszący się w sklepach z galanterią. Momentami daje się poczuć spaliny z Vespy, którą przed chwilą przejechał młody włoch. Baza to same drewno, suchutkie piękne drewno. Canali Style ma całkiem dobrą trwałość i projekcje. Przeze mnie wyczuwalny cały dzień. Polecam jeśli ktoś szuka skóry, nie tej z lat 80' bo to dosyć nowoczesna kompozycja.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Canali Canali Style, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Canali Canali Style, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Canali Style marki Canali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Canali Style marki Canali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Chanel Egoiste Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Kenzo Kenzo pour Homme Versace Versace Man DSQUARED² Potion Cartier Declaration d'Un Soir Versace Dreamer Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Jean Paul Gaultier Le Male Yves Saint Laurent M7 Lolita Lempicka Illusions Noires Au Masculin Eau de Minuit Joop! Jump Gucci Gucci pour Homme Carolina Herrera 212 Men Aramis Aramis Hermes Terre d`Hermes Parfum Ted Lapidus Black Soul Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Moschino Uomo?