Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Black Diamond Canali dla mężczyzn

Black Diamond Canali dla mężczyzn

skórzany

Black Diamond marki Canali to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Black Diamond został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, ananas, kolendra, melon, mandarynka, bergamotka, jabłko i cedr; nutami serca są kwiat pomarańczy, fiołek, jaśmin, neroli i konwalia; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, brzoskwinia, wetyweria, cedr i drzewo tekowe.

Gałka muszkatołowa Ananas Kolendra Melon Mandarynka Bergamotka Jabłko Cedr

Kwiat pomarańczy Fiołek Jaśmin Neroli Konwalia

Skóra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Brzoskwinia Wetyweria Cedr Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Diamond by Canali.

Black Diamond Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Canali Black Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Canali Black Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Diamond marki Canali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Diamond marki Canali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Mania La Perla Touch Grigio Perla Lubin Idole Marc O`Polo Marc O`Polo Man 2006 Baldessarini Del Mar Marbella Edition Zirh Ikon L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Rasasi Hatem Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Romeo Gigli Romeo Gigli Man Nickel Enemy SoOud Fam