Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Savina Can Carlos dla mężczyzn

Savina Can Carlos dla mężczyzn

Savina Can Carlos dla mężczyzn Zdjęcia

Savina marki Can Carlos to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Savina został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, grejpfrut, gorzka pomarańcza, werbena cytrynowa, mięta i sosna.

Cedr Virginia Grejpfrut Gorzka pomarańcza Werbena cytrynowa Mięta Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Savina by Can Carlos.

Savina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Can Carlos Savina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Can Carlos Savina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Savina marki Can Carlos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Savina marki Can Carlos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Oriflame Ascendant Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Diptyque Virgilio Jeanne Arthes Cobra for Him Version Inedite Jacques Fath Yang Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Egofacto Sacre Coeur Profumi del Forte By Night Black D.S. & Durga Royal Purpure