Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Albahaca Can Carlos dla kobiet i mężczyzn

Albahaca Can Carlos dla kobiet i mężczyzn

Albahaca Can Carlos dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Albahaca marki Can Carlos to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Albahaca został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, petitgrain, bergamotka, bazylia, eukaliptus i mięta.

Wetyweria Petitgrain Bergamotka Bazylia Eukaliptus Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Albahaca by Can Carlos.

Albahaca Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Can Carlos Albahaca, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Can Carlos Albahaca, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Albahaca marki Can Carlos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Albahaca marki Can Carlos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Agatha Ruiz de la Prada Lio Bond No 9 Little Italy Comme des Garcons Energy C Lemon Bensimon Cologne Bensimon 2005 Oriflame In Tune L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea Tommy Hilfiger Tommy Linari Vista Sul Mare A Perfume Organic Urban Organic Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Acqua di Parma Essenza di Colonia Nobile 1942 Estroverso