Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Albahaca Can Carlos dla kobiet i mężczyzn

Albahaca Can Carlos dla kobiet i mężczyzn

Albahaca Can Carlos dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Albahaca marki Can Carlos to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Albahaca został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, petitgrain, bergamotka, bazylia, eukaliptus i mięta.

Wetyweria Petitgrain Bergamotka Bazylia Eukaliptus Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Albahaca by Can Carlos.

Albahaca Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Can Carlos Albahaca, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Can Carlos Albahaca, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Albahaca marki Can Carlos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Albahaca marki Can Carlos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cerruti Image Woman Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Mexx Fly High Man Byblos Blu Men Enjoy L`Occitane en Provence Feu d'Orange Intense Eau de Toilette Esteban Fraicheur Andalouse Lostmarch Atao Burberry Burberry Summer Men 2009 Tallulah Jane 333 Melange Perfume Melange Solid Perfume Green & Citrus Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Azzaro Chrome Bois Precieux