Marki » C » kwiatowe « Grupy

Flor de Almendra Campos de Ibiza dla kobiet

Flor de Almendra Campos de Ibiza dla kobiet

migdałowy

Flor de Almendra marki Campos de Ibiza to kwiatowe perfumy dla kobiet. Flor de Almendra został wydany w latach 2000's. Nutę głowy stanowi kwiat migdałowca; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i fiołek; nutą bazy jest piżmo.

Kwiat migdałowca

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Fiołek

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flor de Almendra by Campos de Ibiza.

Flor de Almendra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Campos de Ibiza Flor de Almendra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Campos de Ibiza Flor de Almendra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flor de Almendra marki Campos de Ibiza. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flor de Almendra marki Campos de Ibiza reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Laura Biagiotti Laura Celine Dion Sensational Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Zara Rosa Bulgara Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Ana Hickmann Ana Anthousa White Tuberose Vivienne Westwood Naughty Alice Melvita Floral Water Cornflower