Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cedro Campos de Ibiza dla mężczyzn

Cedro Campos de Ibiza dla mężczyzn

Cedro marki Campos de Ibiza to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cedro został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są bazylia, grejpfrut, bergamotka, cytryna i lima; nutami serca są imbir i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i białe piżmo.

Bazylia Grejpfrut Bergamotka Cytryna Lima

Imbir Cynamon

Drzewo sandałowe Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedro by Campos de Ibiza.

Cedro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Campos de Ibiza Cedro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Campos de Ibiza Cedro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedro marki Campos de Ibiza. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedro marki Campos de Ibiza reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer 2007 Avon Christian Lacroix Noir Lalique Lalique Pour Homme Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Gant Gant Adventure Shaik Chic Shaik No 70 Adidas Passion Game Joop! Joop! Thrill Man Jardin de France Eau irisee Compagnia Delle Indie Vetyver D.S. & Durga Vetyver Novaya Zarya Sasha