Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jala Calypso St. Barth dla kobiet

Jala Calypso St. Barth dla kobiet

Jala marki Calypso St. Barth to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak plumeria, jaśmin, cyklamen, konwalia, neroli, drzewo sandałowe, pieprz, wanilia, ambra, piżmo i magnolia.

Plumeria Jaśmin Cyklamen Konwalia Neroli Drzewo sandałowe Pieprz Wanilia Ambra Piżmo Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jala by Calypso St. Barth.

Jala Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calypso St. Barth Jala, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calypso St. Barth Jala, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jala marki Calypso St. Barth. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jala marki Calypso St. Barth reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Margaretha Ley Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Caron Royal Bain de Caron Floris China Rose Prince Matchabelli Ginger Lotus Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle Remy Latour L'Elue Premiere Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Playboy Play It Spicy NafNaf Expression