Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jala Calypso St. Barth dla kobiet

Jala Calypso St. Barth dla kobiet

Jala marki Calypso St. Barth to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak plumeria, jaśmin, cyklamen, konwalia, neroli, drzewo sandałowe, pieprz, wanilia, ambra, piżmo i magnolia.

Plumeria Jaśmin Cyklamen Konwalia Neroli Drzewo sandałowe Pieprz Wanilia Ambra Piżmo Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jala by Calypso St. Barth.

Jala Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calypso St. Barth Jala, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calypso St. Barth Jala, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jala marki Calypso St. Barth. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jala marki Calypso St. Barth reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Yukimi Versace Crystal Noir Nikos Sculpture Calvin Klein CK IN2U for Her Gloria Vanderbilt Vanderbilt Adidas Adidas 3 Extreme Pour Elle Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer Saint Amour Si Pure Summer Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Shiseido Zen Concentrated Avon Aromadisiac for Her Parfums 06130 Feuille de Reglisse