Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Homme Calypso Christiane Celle dla mężczyzn

Homme Calypso Christiane Celle dla mężczyzn

Homme marki Calypso Christiane Celle to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christiane Celle. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, tangeryna, estragon i herbata; nutami serca są hiacynt, róża i czarna porzeczka; nutami bazy są piżmo, ambra i fiołek.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Tangeryna Estragon Herbata

Hiacynt Róża Czarna porzeczka

Piżmo Ambra Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Homme by Calypso Christiane Celle.

Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calypso Christiane Celle Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calypso Christiane Celle Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Homme marki Calypso Christiane Celle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Homme marki Calypso Christiane Celle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Annick Goutal Eau du Sud Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Elizabeth Arden Iced Green Tea Comme des Garcons Energy C Lemon Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense The Different Company Bergamote IVR Swiss Group Eaudesalpes Hierba Verbena & Te Verde Molinard Eau de Citrus Acorelle Verveine Agrumes Amway Opportune