Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Homme Calypso Christiane Celle dla mężczyzn

Homme Calypso Christiane Celle dla mężczyzn

Homme marki Calypso Christiane Celle to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christiane Celle. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, tangeryna, estragon i herbata; nutami serca są hiacynt, róża i czarna porzeczka; nutami bazy są piżmo, ambra i fiołek.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Tangeryna Estragon Herbata

Hiacynt Róża Czarna porzeczka

Piżmo Ambra Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Homme by Calypso Christiane Celle.

Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calypso Christiane Celle Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calypso Christiane Celle Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Homme marki Calypso Christiane Celle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Homme marki Calypso Christiane Celle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Givenchy Eau Torride Barbie Barbie Sirena Shu Uemura Fleur de Source Miller Harris Cologne 1888 Yves Rocher Trimaran Avon Simple Elements Warm Sunshine DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1) Acorelle Jardin des Thes Caswell Massey Verbena Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Oriflame Aromabliss Calming