Marki » C » kwiatowe « Grupy

Calypso Violette Calypso Christiane Celle dla kobiet

Calypso Violette Calypso Christiane Celle dla kobiet

Miałem: 1

miodowy

Calypso Violette marki Calypso Christiane Celle to kwiatowe perfumy dla kobiet. Calypso Violette został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są bergamotka, fiołek i cytryna; nutami serca są róża, heliotrop i owoc dzikiej róży; nutami bazy są drzewo sandałowe, białe piżmo, fasolka tonka i miód.

Bergamotka Fiołek Cytryna

Róża Heliotrop Owoc dzikiej róży

Drzewo sandałowe Białe piżmo Fasolka tonka Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calypso Violette by Calypso Christiane Celle.

Calypso Violette Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Słodki fiołkowy puder, szybko sprzedałam, bo fiołki to ja lubię w zielonym wydaniu albo zamszowym, albo pudrowy z szczypta, choć szczyptą zaskoczenia.
Zapach płaski, fiołek+heliotrop i białe piżmo - inne nuty nikną w towarzystwie mocarnych nut.
Brakuje przełamania czymś bardziej zwiewnym.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calypso Christiane Celle Calypso Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calypso Christiane Celle Calypso Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calypso Violette marki Calypso Christiane Celle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calypso Violette marki Calypso Christiane Celle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Clean Clean Shower Fresh Rampage Fly by Rampage Yves Rocher Fleur de Noel Gres Cabotine Sensuelle Jesus Del Pozo On Ella Salvatore Ferragamo Incanto Bloom JoAnne Bassett Le Voyage Blue Q Dirty Girl Oriflame Lucia Vicky Tiel Sensuel