Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Calypso Tangerine Calypso Christiane Celle dla kobiet i mężczyzn

Calypso Tangerine Calypso Christiane Celle dla kobiet i mężczyzn

Calypso Tangerine marki Calypso Christiane Celle to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, ambra, grejpfrut, tangeryna i estragon.

Piżmo Ambra Grejpfrut Tangeryna Estragon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calypso Tangerine by Calypso Christiane Celle.

Calypso Tangerine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calypso Tangerine marki Calypso Christiane Celle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calypso Tangerine marki Calypso Christiane Celle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Men Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Aqaba Aqaba for Men Tallulah Jane 333 Lush Cinders Rasasi Chastity Men Keiko Mecheri Taormine Azzaro Chrome Bois Precieux