Marki » C » kwiatowe « Grupy

Calypso Mimosa Calypso Christiane Celle dla kobiet

Calypso Mimosa Calypso Christiane Celle dla kobiet

żółtych kwiatów

Calypso Mimosa marki Calypso Christiane Celle to kwiatowe perfumy dla kobiet. Calypso Mimosa został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Camail. Nutami głowy są migdał, bergamotka i neroli; nutami serca są mimoza, jaśmin i tuberoza; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i gardenia tahitańska.

Migdał Bergamotka Neroli

Mimoza Jaśmin Tuberoza

Piżmo Drzewo sandałowe Gardenia tahitańska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calypso Mimosa by Calypso Christiane Celle.

Calypso Mimosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calypso Mimosa marki Calypso Christiane Celle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calypso Mimosa marki Calypso Christiane Celle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Sui Love Yves Rocher Rose Absolue Oscar de la Renta Oscar Summer Tropical Colors Victorio & Lucchino V & L Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Cherry Bomb Frederic Malle Une Fleur de Cassie Salvatore Ferragamo Incanto Bloom Henri Bendel Orange Flower La Bouquetiere Violette de Paris Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Hilde Soliani Conaffetto