Marki » C » kwiatowe « Grupy

Calypso Mimosa Calypso Christiane Celle dla kobiet

Calypso Mimosa Calypso Christiane Celle dla kobiet

żółtych kwiatów

Calypso Mimosa marki Calypso Christiane Celle to kwiatowe perfumy dla kobiet. Calypso Mimosa został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Camail. Nutami głowy są migdał, bergamotka i neroli; nutami serca są mimoza, jaśmin i tuberoza; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i gardenia tahitańska.

Migdał Bergamotka Neroli

Mimoza Jaśmin Tuberoza

Piżmo Drzewo sandałowe Gardenia tahitańska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calypso Mimosa by Calypso Christiane Celle.

Calypso Mimosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calypso Mimosa marki Calypso Christiane Celle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calypso Mimosa marki Calypso Christiane Celle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Fresh Violette Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Christian Dior J`adore Le Jasmin Bath and Body Works Japanese Cherry Blossom Chantecaille Le Jasmin Creed Love in Black TerraNova Gardenia Stila Creme Bouquet Des Filles a la Vanille Imma