Marki » C » aromatyczno - wodne « Grupy

Calypso Marine Calypso Christiane Celle dla kobiet

Calypso Marine Calypso Christiane Celle dla kobiet

wodny

Calypso Marine marki Calypso Christiane Celle to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet. Calypso Marine został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bergamotka, rozmaryn, gałka muszkatołowa i bambus; nutami serca są paczula i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i biała ambra.

Bergamotka Rozmaryn Gałka muszkatołowa Bambus

Paczula Lotos

Drzewo sandałowe Piżmo Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calypso Marine by Calypso Christiane Celle.

Calypso Marine Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

To, jak dobrze pamiętam, miał być 1szy zapach z nurtu morskiego, jaki miałam poznać, jaki chciałam i miałam okazję poznać. 1szy z niszowych. Ale sam zapach, cóż, ani niespecjalnie morski, ani to niekoniecznie nisza. Wydał mi się zwyczajny i mało morsko-oceaniczny i głównie lotos+sandałowiec+piżmo. Wtedy liczyłam na ocean, piasek, wiatr, nietuzinkowe doznania, teraz inaczej bym do tego podeszła - nie miałabym aż takich oczekiwań wziąwszy pod uwagę znajomość innych dzieł tej marki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calypso Christiane Celle Calypso Marine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calypso Christiane Celle Calypso Marine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calypso Marine marki Calypso Christiane Celle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calypso Marine marki Calypso Christiane Celle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Tommy Bahama Set Sail Martinique L`Erbolario Periplo Black Phoenix Alchemy Lab Tony S-Perfume S-Perfume v1.05 Jet Scent Replay Replay Your Fragrance! for Him Bond No 9 Wall Street Calvin Klein CK One Summer 2009 Bvlgari Aqua Pour Homme Edition Limitee Liz Claiborne Curve Wave Adidas Fresh Impact Black Phoenix Alchemy Lab Mr. Qubit