Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

ck IN2U Heat Him Calvin Klein dla mężczyzn

ck IN2U Heat Him Calvin Klein dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 3

ozonowy

ck IN2U Heat Him marki Calvin Klein to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. ck IN2U Heat Him został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i pieprz; nutami serca są gałka muszkatołowa, kolendra i herbata; nutami bazy są paczula, ambra i drewno kaszmirowe.

Bergamotka Mandarynka Pieprz

Gałka muszkatołowa Kolendra Herbata

Paczula Ambra Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about ck IN2U Heat Him by Calvin Klein.

ck IN2U Heat Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein ck IN2U Heat Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein ck IN2U Heat Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum ck IN2U Heat Him marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu ck IN2U Heat Him marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Rochas Byzance Sonia Rykiel Belle en Rykiel Azzaro Oh La La Tiffany Tiffany for Men Diptyque L'Autre Giorgio Armani Onde Mystere Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Frapin Caravelle Epicee Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust I Profumi di Firenze Spezie de Medici Black Phoenix Alchemy Lab The Curator Anya`s Garden Amberess