Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

ck IN2U Heat Her Calvin Klein dla kobiet

ck IN2U Heat Her Calvin Klein dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 6

karmelowy

ck IN2U Heat Her marki Calvin Klein to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. ck IN2U Heat Her został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są morela, malina i gujawa; nutami serca są magnolia, jaśmin i gardenia tahitańska; nutami bazy są fasolka tonka, karmel i cedr.

Morela Malina Gujawa

Magnolia Jaśmin Gardenia tahitańska

Fasolka tonka Karmel Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about ck IN2U Heat Her by Calvin Klein.

ck IN2U Heat Her Recenzje Perfum

ck IN2U Heat Her by Calvin Klein 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein ck IN2U Heat Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein ck IN2U Heat Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum ck IN2U Heat Her marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu ck IN2U Heat Her marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Britney Spears Hidden Fantasy Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Victoria`s Secret Coconut Passion So...? So...? Sinful Ulric de Varens Mini Purple Corine de Farme Witch Taranee Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again InStyle Sex In The City Romantic Wish Michel Germain Sexual Femme Michel Germain Tattoo