Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Truth Sensual Bedtime Fragrance Calvin Klein dla kobiet

Truth Sensual Bedtime Fragrance Calvin Klein dla kobiet

Truth Sensual Bedtime Fragrance marki Calvin Klein to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Truth Sensual Bedtime Fragrance został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bambus, cytrusy i bez; nutami serca są wetyweria, koniczyna i piwonia; nutami bazy są piżmo, ambra, wanilia, mimoza i nuty drzewne.

Bambus Cytrusy Bez

Wetyweria Koniczyna Piwonia

Piżmo Ambra Wanilia Mimoza Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Truth Sensual Bedtime Fragrance by Calvin Klein.

Truth Sensual Bedtime Fragrance Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Na początku zaskoczyły mnie konsystencją - olejkową. Dlatego też flakon nie ma atomizera, perfumy aplikuje się koreczkiem.
Faktycznie, ich podobieństwo do Truth jest żadne. No może w otwarciu czuć odrobinę koniczyny i bambusa, skropionych sokiem z cytrusów...
Truth Sensual Bedtime to przede wszystkim bardzo świeży, obficie zroszony bukiet piwonii i bzu.
Początkowo zapach jest mocno zielony, świeży i energetyczny. Potem ewoluuje w kierunku urzekająco kwiatowych nut (tak, tak uwielbiam bez i piwonię), by na końcu pokazać niebywałe piękno piżmowej bazy.
Ta końcówka trwania zapachu jest moim zadaniem najwspanialsza, warto na nią czekać. Bardzo przymilna, słodko pachnąca piżmowa podusia. Polecam.
Projekcja słaba - jak to mają do siebie olejki, ale za to trwałość na skórze bez zarzutu.

vertigo
vertigo

Kupiłam za dużą kwotę z sentymentu do oryginalnego Truth, który towarzyszy mi niezmiennie od około 10 lat. Truth Lush był również udanym zapachem, co mnie tylko zachęciło do zakupu Truth Sensual Bedtime Fragrance w ciemno. To perfumy-widmo, zapach, który pojawił się i zniknął, a może nigdy go właściwie nie było? Przynajmniej nie przypominam sobie, bym spotkała go kiedykolwiek w rodzimych, a nawet zagranicznych perfumeriach. Ale nie byłam jeszcze nigdy w USA :) Z powodu jego niedostępności, trudno w zasadzie określić jego wartość.

Flakon (30 ml) jest bardzo ciężki, szkło - grubsze niż we flakonie Truth. Żaden obrazek znaleziony w internecie nie oddaje jego cudownie minimalistycznej, surowej urody. Szkło jest przezroczyste, a korek jest połyskliwie srebrny, jak w oryginalnym Truth.
Ale... TSBF ma dwa korki. Perfumy są w formie przezroczystego olejku. Flakon posiada mały szklany korek, za pomocą którego nakładamy zapach na skórę.

A sam zapach... Krystaliczny. Pachnie czysto, ale nie praniem, a raczej źródlaną wodą z kilkoma kroplami cytryny i paroma płatkami delikatnie pachnących kwiatów. Jego rodzina to zdecydowanie piżmowo-kwiatowa, choć jest to wybitnie - powtarzam - 'czysty' przedstawiciel tej grupy. Jest taki... niewinny, nagi, niezakłócony niczym niepotrzebnym.
Na pewno nie ma w sobie nic z orientu ani nic drzewnego.

Cały problem polega na tym, że ... mnie to nie zachwyca!
Nie jestem fanką piżma. Lubię czyste zapachy, ale nie piżmowe. Próbowałam używać go na różne okazje, ale nie wychodzi nam.
Myślałam o pozostawieniu flakonu dla siebie ze względów sentymentalnych i kolekcjonerskich, ale to do mnie niepodobne. Nie lubię otaczać się zbędnymi przedmiotami.
A może ktoś inny rozkoszowałby się tą piżmowo-cytrusowo-kwiatową czystością?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Truth Sensual Bedtime Fragrance marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Truth Sensual Bedtime Fragrance marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Byblos Blu Men Cool L`Occitane en Provence Eau des Baux Chopard Chopard pour Homme Tauer Perfumes 05 Incense Extreme David & Victoria Beckham Signature for Him Reminiscence Patchouli Lorenzo Villoresi Sandalo Reminiscence Eau de Patchouli Parfumerie Generale Bois Blond Ava Luxe Hong Kong Garden Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Profumum Roma Fumidus