Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sheer Beauty Calvin Klein dla kobiet

Sheer Beauty Calvin Klein dla kobiet

Sheer Beauty Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Sheer Beauty marki Calvin Klein to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sheer Beauty został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, czerwone jagody i bellini; nutami serca są jaśmin, piwonia i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Czerwone jagody Bellini

Jaśmin Piwonia Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sheer Beauty by Calvin Klein.

Rumeur 2 Rose
Burberry Brit Sheer

Sheer Beauty Recenzje Perfum

heliamphora
heliamphora

Ten zapach jest wg mnie bardzo _zwykły_.
Ma w sobie kwiaty, w tym samym zestawieniu i podobnych proporcjach, co setki innych perfum. Trudno go zapamiętać, trudno opisać, bo nie ma w nim nic charakterystycznego - ani na plus, ani na minus. Nie miałam wielkich oczekiwań, więc i nie przeżyłam rozczarowania, żałowałam tylko, że wychodząc z domu wzięłam ze sobą tylko tę jedną próbkę na cały dzień, bo i z powodu trwałości, i zapachu, był to dzień perfumowo stracony.

perfumeholic88
perfumeholic88

Bellini. Drink na bazie Prosecco i brzoskwiń, tak chciałabym nim pachnieć, ale martwiła mnie nazwa Sheer, bo spodziewałam się, że Klein stworzył coś lekkiego, coś co nie będzie dla mnie. Tak istotnie jest. To Sheer aż do przesady. Zblendowany tak, że żadnej nuty nie porafię zdefniować jeno coś kwiatowo piżmowo niewiadomojakiego. Bellini? Wolne żarty! Nie ma tu ani krzty jego nuty! Całość jest w tonacjach bladego różu. Bardzo lekka, przejrzysta, transparentna i mocno ulotna. Nic czym chcę pachnieć ani tym bardziej pamiętać. Calvin Klein ma zdecydowanie lepsze kompozycje.

china_doll
china_doll

Ładny, nie przeszkadzający nikomu, transparentny.
Na początku najbardziej wyczuwam nutę bellini, może troszkę piwonii. Po pewnym czasie na prowadzenie wychodzi lekki jaśmin, może nieco wanilii.
Jest to bardzo lekki zapach, świetny na wiosnę. Nie jest zbyt ekspansywny, ale uważam, że to dodaje mu uroku. Sprawia wrażenie naszego zapachu, jakbyśmy dopiero co się wykąpali. Jest to bardzo przyjemne uczucie.

Buteleczka bardzo mi się podoba, ponadto uważam, że pasuje do zapachu.

Raczej dla miłośników lekkich perfum.
Ja lubię, choć uważam za najsłabszy z serii.

gugusia
gugusia

Nie powiem, przyjemny zapach, ale żeby od razu kupować flakonik.... Nieee....
Dla mnie brat bliźniak Burberry Brit Sheer. Wyraźnie wyczuwalna nuta koktajlu Bellini połączona z cięższą i słodkawą nutą jaśminu. Trwałość całkiem niezła. 5 h. Flakonik prosty klasyczny. Żurawiny, wanilii nie czuję, Białe kwiaty za to tak i to dużo. Jakby mi ktoś sprezentował to bym się nie obraziła

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Sheer Beauty, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Sheer Beauty, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sheer Beauty marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sheer Beauty marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Night Woman Yves Saint Laurent Cinema Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Hermes Eau des Merveilles Thierry Mugler Alien Moschino Moschino Funny! Calvin Klein Euphoria Cacharel Amor Amor Thierry Mugler Angel Aqua Chic Shiseido Zen Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise L`Occitane en Provence Ambre Lanvin Eclat d’Arpège Calvin Klein CK IN2U for Her Calvin Klein Euphoria Blossom Bvlgari Jasmin Noir Salvatore Ferragamo Signorina Calvin Klein Truth Chloe L`Eau de Chloe Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss