Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Secret Obsession Calvin Klein dla kobiet

Secret Obsession Calvin Klein dla kobiet

tuberozowy
Secret Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Secret Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Secret Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Secret Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Secret Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Secret Obsession marki Calvin Klein to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Secret Obsession został wydany w 2008 roku. Secret Obsession stworzyli Givaudan, Ann Gottlieb i Calice Becker. Nutami głowy są Śliwka, róża, gałka muszkatołowa i owoc muszkatołowca; nutami serca są tuberoza, jaśmin, kwiat pomarańczy, orchidea i ylang-ylang; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, wanilia, cedr, piołun, drzewo kaszmirowe i irys.

Śliwka Róża Gałka muszkatołowa Owoc muszkatołowca

Tuberoza Jaśmin Kwiat pomarańczy Orchidea Ylang-ylang

Ambra Drzewo sandałowe Wanilia Cedr Piołun Drzewo kaszmirowe Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secret Obsession by Calvin Klein.

Queen of Hearts
Little Black Dress
Opium
Mauboussin

Secret Obsession Recenzje Perfum

Zombianka
Zombianka

Nie wiem, dlaczego zwykle omijałam tę butelkę w perfumerii. Przecież indyjskie kadzidełka, śliwka i orientalny klimat powinny były mnie szybciej zwabić- obawiałam się chyba efektu babcinego palta z futrem, o którym to wcześniej była mowa. Ale że moje drugie imię to Kontrowersja, więc zaryzykowałam. Opłaciło się, tę odsłonę polubiłam na równi z innymi Obsesjami.
Zapach pasuje najlepiej do rudzielca w jasnobrązowym prostym płaszczu i wiśniowych kozakach pod kolano. W jednej dłoni trzyma aktówkę, a w drugiej kubek aromatycznego grzańca, który kupiła sobie po pracy w drodze do domu. Mała, ale charyzmatyczna kobietka z klasą, wokół wieje srogo jak na Kołymie, a ona jedna zdaje się promieniować nieoczywistym ciepłem.

Te perfumy kryją w sobie jakiś chłodny dystans, ale nie odrzucają, dają szansę, chcą być wygodne jak wyściełany fotel w gabinecie. Otwarcie jest w sam raz przyprawowe i duszne od kwiatów, potem mogłoby być co prawda intensywniej, ale i tak jest dobrze, niemęcząco. Jest słodkawo, pyliście, pluszowo, śliweczka jest podwędzana a róża szczęśliwie nie przymula. Na mnie całościowo brzmią jako połączenie Perceive i Little Black Dress od Avonu. Ta słynna avonowska nuta wyraźnie w nich migocze, ale nie przeszkadza mi, raczej wzrusza- tyle lat nie wąchałam już niczego z Avonu, a przecież to moje lata licealne. Ogólnie to pudrzasty, trochę szminkowy drzewny zapach jak lekko drapiący sweter, który w dotyku jest jednak miękki. Trwałość dobra, projekcja umiarkowana.
Miły towarzysz na spacery.

Lizbet
Lizbet

Klein to dla mnie taka marka cicha pęk. Tak sobie skromniutko, nieprzegadanie coś ukręca, bez jakiegoś olbrzymiego szumu - a z tego kręcenia porobiło się już sporo zapachów kultowych.

Secret Obsession to jakaś pomyłka przy pracy. Silnie przyprawowy i śliwkowy, wali po nosie bez pardonu. Nawrzucane do środka co nie tylko, "na bogato". Nadmiar nut, które tworzą jakieś koszmarne powidło, zatyka nozdrza.

No, ale ten się nie myli, kto nic nie robi. Miejmy nadzieję, że ten koszmarek szybko zniknie z półek i zrobi miejsce na jakiś kolejny kultowy zapach.

Buraska
Buraska

Bardzo ładny zapach, różano-śliwkowo-ambrowy z niewielkim dodatkiem przypraw. Ciepły i otulający. Wcale nie agresywny czy gryzący, właśnie dość subtelny.Moim zdaniem niedoceniony.

tofik1984
tofik1984

Zapach ciekawy i drapieżny, ale mi wogóle się nie podoba. Kojarzy mi się z starym futrem nadjedzonym prze mole. Niestety kupiłam 100 ml w ciemno bo była okazyjna cena w Rosmenie. Ostrzegam, ten zapach koniecznie trzeba wcześniej przetestować. Mało komu się spodoba, jest taki kanciasty i zadziorny, niby słkodkawy i taki gryząco-gorzki. Lubie zapachy słodko-gorzkie no Code Armaniego, ale Obsession to porażka.
Nie polecam...

cirilla
cirilla

Śmierdziuszek!
Ja nie wyczuwam w nim ani grama śliwki, tylko jakąś kwasotę. Trochę znaną z innych zapachów Kleina np. Eternity. Nie mogłabym nim pachnieć. Jest orientalny, tu mogę pokiwać głową. Napewno nie jest słodki i kojarzy mi się z jakimś zielskiem np. piołunem, albo gałką oraz żywicą. Och, właśnie! Orientalne kadzidełka z allegro pachną tak jak te perfumy! Wypisz, wymaluj.

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Dość intrygujący orient, na kimś powącham z przyjemnością ale na mnie pachnie paskudnie, jak stara ciotka i jej jeszcze starsza kanapa:D

kaktuska01
kaktuska01

Jestem z niego bardzo zadowolona. To zapach dla amatorów orientali. Ta woda to dzienne zastępstwo dla fanów mocnych zapachów takich jak np. kadzidlane Opium ale chcących w ciągu dnia pachnieć delikatniej i subtelniej. Zgadzam się,że jest to zapach trudny. I nie mam pretensji do przeciwników. Ja jednak nie uważam go za wodę dziwną, ale po prostu inną, trudną w odbiorze. Muszę pochwalić twórców- bardzo dobra robota. Mam jednak dwa zastrzeżenia- niestety jest to aromat nie trwały i z małą projekcją. To mnie niestety zasmuciło.
Początek to duża dawka gałki muszkatułowej i drewna. Całość tworzy efekt kadzidła. Cały czas przebija słodka nuta. Myślę, że to wanilia. Koniec jest tylko tchnieniem dogasającego kadzidełka, nie ma już tego wielowymiarowego początku i piękna ale nadal jest przyjemnie.
Zachęcam do testów. Może zdarzy się tak, że rzeczywiście Was urzeknie?
Dopisuję. Dla mnie zapach idealny na mszę w kościele. I jest to komplement. Z ołtarza dochodzi zapach białych kwiatów, unosi się drzewny aromat ręcznie rzeźbionych ławek i w tle buchające kadzidło.

Beata Maria
Beata Maria

Secret Obsession jest jakiś ... niedorobiony. Bogactwo ciekawych składników a na niczym specjalnie nie da się "zawiesić". Niestety muszę tę propozycję określić jako nieciekawą, z bardzo słabą trwałością i kiepską projekcją. Po takiej marce oczekiwać należało wielkiego WOW ale jest niestety jeszcze większe ŁEEE. Klikam "nie lubię". Jedyne co zasługuje na jaką-taką uwagę to flakonik, i to wszystko. Nie polecam.

Pluszowy Misiek
Pluszowy Misiek

Lubię ten zapach, bardzo fajnie wibruje gałka w nim, nadaje mu głębi, ostrości i orientalnego wydźwięku.
Na mnie bardzo mało trwały, na początku uderza w nas orientalna piękna woń, a potem w ciągu 2 godzin nie ma na mnie praktycznie już nic, bardzo wielka szkoda bo zapach mi się niesamowicie podoba.

kadanka
kadanka

najgorszy zapach Calvina Kleina, na rowni z Downtown. o ile tamten to nudna ulepa, to Secret Obsession to jakis zapachowy chaos i wielki zgrzyt. jest duszący, orientalny a jednoczesnie chlodny (moim zdaniem fatalne polaczenie)winą za caly ten chaos obarczam galke muszkatolowa. sliwka to tez nie jest skladnik, ktory lubie w perumach - zawsze jest bardzo ciezka. z kolei piolun odpowiada za ziolowa goryczke, ktora naprawde czuc. ten zapach moge opisac jednym slowem - nieporozumienie. i chyba generalnie taki byl jego odbior, bo w smiesznie krotkim czasie po swiatowej premierze (i kosztownej kampanii z eva mendes) zaczal byc wyprzedawany w rossmanach i super-pharmach w smiesznie niskiej cenie (80zl za 100ml?.. jakos tak)

marta34
marta34

Kupiłam zachęcona recenzjami i zapachem na mojej koleżance. Zapach bogaty w nuty,ciekawy, sexowny i typowo jesienny. Niestety w połączeniu z moją skórą a raczej moim PH , tworzą substancję toksyczną! Na innych osobach bardzo mi się podoba:) I wcale nie pachnie starą ciotką, no może ale taka elegancką cioteczką z Paryża:)

Izabela
Izabela

Kiedyś miałam Obsession CK i męczyłam się z nimi bardzo. Toteż utrwaliłam sobie w głowie stereotyp, że orientalny flankier Obsession = kłopoty.
Toteż do tych perfum podeszłam zakładając z góry, że mi się nie spodobają.
Tymczasem to zupełnie inna bajka.
Są typowym orientem, są słodkie, ale nie przesadzone, są po prostu intrugujące.
Bardzo mi się podobają, czuję w nich konfiturę śliwkowo-różaną, odrobinę tuberozy oraz ciepłą, żywiczną ambrę z wanilią, która jak lawa zalewa pozostałe składniki.
Natomiast dodatek gałki muszkatołowej dodaje pikanterii i powoduje, że słodycz poprzednich nut zostaje utemperowana. Gałka odpowiada za efekt, który ja nazywam wiatrem w kompozycji, ona kręci nutami, powodując olśniewający efekt.
No cóż, wpadłam jak śliwka, chyba poszukam pełnego flakonu.
Lubię taki orient... Nie jest za ciężki, dla mnie dotychczasowej wielbicielki lekkich kwieciuchów, są absolutnie do udźwignięcia.

lexis1979
lexis1979

Zgodnie z przeczytanymi recenzjami zapach powinien mi odpowiadać, bo nie jestem bardzo młoda i nie lubię lekkich, wodnych świeżaków, więc cięższy orientalny powinien być dla mnie idealny. I niestety, rozczarowałam się.
Zapach okazał się za ciężki (choć to naprawdę rzadko sie zdarza), bardzo duszący i przytłaczajacy. Oczywiście czuję przede wszystkim różę, której w większości perfum nie znoszę, w połączniu ze śliwką, za którą również nie przepadam. Szkoda, że nie czuję w nim żadnej słodyczy, nic pikantnego, zero wanilii i mojego lubionego jaśminu (choć ponoć być powinny).
Nie wiedzieć czemu kojarzy mi się ze starszą panią, nie czuję w nim natomiast elegancji czy klasy. Dodatkowo jest kompletnie nietrwały, znika z mojej skóry około pół godziny po aplikacji. Ze mną kompletnie nie współpracuje, a szkoda, bo męczę 100 ml, które dotałam na prezent i pewnie trochę to potrwa.

Ala_9
Ala_9

Przepiękny zapach, szczególnie na tę porę roku (jesień/zima). Dostałam te perfumy jako mikołajkowy prezent, ale oczywiście Mikołaj wcześniej dostał list z marzeniami, więc nie była to taka zupełna niespodzianka:) Zapach jest dość ciężki i intensywny, orientalny, ale nie indyjsko-pudrowy, tylko raczej taki soczyście słodko-cynamonowy-różany. Może być niechętnie odbierany przez osoby lubiące nuty zdecydowanie wodne i świeże. Secret Obsession jest dla mnie w górnych granicach normy orientalnej słodkości, przekroczenie tej granicy oznaczałoby śmierdzidło, taki żakiet starej babci wiszący bez prania w szafie od 10 lat:) Ale nie jest taki, bez obaw! Jest piękny! Taki w klimacie Organzy, jeśli wiecie, o co mi chodzi:)
Butelka bardzo ładna, ale nie piękna. Już bardziej podoba mi się kartonowe opakowanie.
O trwałości się na razie nie wypowiem, bo dziś pierwszy raz mam Secret Obsession na sobie. Ale już musiałam (po 3 godz) zaaplikować je sobie ponownie, bo nos się przyzwyczaił a chciałam je znów poczuć:)

perfumeholic88
perfumeholic88

Chciałam zakupić ten zapach w ciemno, po okazyjnej cenie, ale udało mi się przypadkowo go przetestować i dzięki Bogu, bo zakup pełnowymiarowego flakonika byłby błędem. Tak jak uwielbiam klasyczne Obsession, tak wersja Secret do mnie nie przemawia. Zapach jest zbyt przytłaczający, męczy mnie w nim ta śliwka z różą okraszona gałką muszkatałową. Czuję, jak dodaje mi lat. Nie dobrze się w nim czułam.
Poleciłam go natomiast Mamie, bo byłam przekonana, że jej przypadnie do gustu. Myliłam się. Mama co prawda kupiła chyba 100ml, ale zmuszała się potem do zużycia. Na pociechę było to, że często dostawała za ten zapach komplementy od znajomej właścicielki sklepu, której zapach niezwykle się podobał.
Nie kupiłabym dla siebie raczej napewno.

Secret Obsession by Calvin Klein 2.56 out of 5 based on 72 ratings and 15 user reviews

Zakupowe okazje

Sample
2.99 USD
Secret Obsession Sample by Calvin Klein, .04 oz Vial sample for Women
Secret Obsession Sample by Calvin Klein, .04 oz Vial sample for Women
Eau De Parfum 0.34oz
9.95 USD
Secret Obsession Perfume by Calvin Klein, .34 oz Mini EDP Roll On Perfume Pen for Women
Beautyspin.com
StrawberryNET.com
37.50 USD
Calvin Klein Secret Obsession Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Calvin Klein Secret Obsession Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Secret Obsession, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Secret Obsession, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secret Obsession marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secret Obsession marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel LouLou Lalique Perles De Lalique Christian Dior Poison Lolita Lempicka Si Lolita Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Dolce Vita Yves Rocher Neonatura Cocoon Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Christian Dior Dior Addict Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Calvin Klein Obsession Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler Womanity Cartier Le Baiser Du Dragon Chopard Casmir Lolita Lempicka Lolita Lempicka Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Elizabeth Arden Sunflowers Guerlain Samsara Eau de Parfum