Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Obsession Sheer Calvin Klein dla kobiet

Obsession Sheer Calvin Klein dla kobiet

ziołowy
Obsession Sheer Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Obsession Sheer marki Calvin Klein to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Obsession Sheer został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rene Morgenthaler. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, ambra, mandarynka, piżmo, nagietek, wanilia, kadzidło i bergamotka.

Kolendra Ambra Mandarynka Piżmo Nagietek Wanilia Kadzidło Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Obsession Sheer by Calvin Klein.

Elle

Obsession Sheer Recenzje Perfum

amanda
amanda

To Obsession bardziej prypadło mi do gustu niż cięższe nie dla każdego łatwe w odbiorze klasyczne Obsession,które mnie płatało różne figle.
Raz przyjemne innym razem zbyt przytłączająco ostre jakbym wylała na sienie fiolkę z cywetem.
Sheer nie robi mi takich niespodzianek.
Jest trochę lżejsze, bez tej ostrej nuty.
Zdecydowanie bardziej wyważone, ale jednak cały czas wiadomo z czym mamy do czynienia , oddech klasyka cały czas czuć na karku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Obsession Sheer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Obsession Sheer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Obsession Sheer marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Obsession Sheer marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Oriental Kenzo Kenzo Amour Le Parfum L`Erbolario Meharees Yves Rocher Nature Millenaire Diptyque Tam Dao Hermes Hermessence Ambre Narguile Pierre Balmain Ambre Gris ScentStory 24 Gold Bvlgari Black Slava Zaitsev Nikita Boucheron Jaipur Saphir Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Shiseido Feminite du Bois John Galliano John Galliano Guerlain Samsara Eau de Parfum Slava Zaitsev Maroussia Ginestet Botrytis Kenzo Kenzo Amour Mauboussin Mauboussin L`Occitane en Provence Ambre