Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Obsession Night for Men Calvin Klein dla mężczyzn

Obsession Night for Men Calvin Klein dla mężczyzn

Obsession Night for Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Obsession Night for Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Obsession Night for Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Obsession Night for Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Obsession Night for Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Obsession Night for Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Obsession Night for Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Obsession Night for Men marki Calvin Klein to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Obsession Night for Men został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są dzięgiel, grejpfrut, gruszka i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa i piżmo; nutami bazy są paczula, wanilia i wetyweria.

Dzięgiel Grejpfrut Gruszka Kardamon

Gałka muszkatołowa Piżmo

Paczula Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Obsession Night for Men by Calvin Klein.

Paul Smith London Men

Obsession Night for Men Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Kuipiłem 125ml,ale żona kazała mi sprzedać.
Żadnej kobiecie się nie podobają,szkoda,flakon poszedł w świat.
Zacytuje słowa żony - " woda z bajora w parku "

arturovittorio
arturovittorio

Wyjątkowo nie trafia w mój gust. Przede wszystkim nijak się ma do klasycznego męskiego Obsession, ale mniejsza z tym. Kompozycja ogólnie kiepska, według mnie nieudana. Wyczuwam w tych perfumach nutę kiszonej kapusty... Nie wiem, co daje taki nieprzyjemny efekt, ale na mojej skórze wybrzmiewa to bardzo wyraźnie. Nie rozumiem też zamysłu, że to propozycja wieczorowa, mnie pachnie bardzo niezobowiązująco i dziennie. Do tego parametry słabiutkie. Słowem: klapa na całej linii. Dla niewymagających.

kaktuska01
kaktuska01

Jako "druga połówka" dla tego zapachu idealnie pasuje Secret Obsession dla kobiet. Są do siebie bardzo podobne za sprawą gałki muszkatołowej i aż dziwne, że są to flankery z dwóch innych serii- Secret i Night. Kobieta jednak nie mogła by ich używać, czuć w nich męski wymiar. Są ciepłe, przytulne, przyprawowo-korzenne. Nuty gałki i kardamonu wysuwają się na pierwszy plan. Są delikatnie słodkie i bliskoskórne.

cirilla
cirilla

Perfumy są dość trwałe. Po upływie max. 7-8h, zapach powoli zanika. Szybciej z ubrań niż z ciała. Przeważa w nich nuta przypraw, wyraźnie ją czuję ( gałka, kardamon). Dobre są raczej na chłodniejsze dni, jesienno-zimowe, niż na lato.

Całość nie powala na kolana swoim zapachem, ale ostatecznie wynik jest zadowalający. Taki ciepły, trochę duszny zapach dla mężczyzn. Jednak polecam tym starszym, niż +20 ;)

Ja gruszki za nic nie czuję i powiem, że waniliowe one nie są, a mocno aromatyczne.

kacper7991
kacper7991

Jest to piżmak wersja ekstreme, nie powala za ambitny to on nie jest. Otwiera się sztucznotą, czuje trochę dihydromyrcenolu, i coś co odpowiada za nutę czekolady przyprószonej wiórkami kokosowymi, potem dowiaduje że czekolada staje się coraz bardziej sztuczna, dołączają do niej cedrowe molekuły i szczypta fizjologii (cynamonowe ciepłe nutki). Wyczuwam wyrażnie vertofix, delikatnie wzmocniony piwnicznym udającym skórę izobutylem quinoliny, który skóry nie przypomina, ale o dziwo też prawdziwe drewno jałowca(jego ekstrakt) zwanego czerwonym cedrem , jest tam też coumarin i iso e super oraz szczypta vetiveru, syntetycznego okrojonego widma sandału i eugenolu dającego ostre draśnięcie. Ta syntetyczna czekolada wyrażnie podejrzanie zaczyna zmierzać w kierunku woody -amber (ambroxan, i coś jeszcze cedramber?) Całość i tak zmierza prosto ku piżmowej(habanolide na 100% w dużym stężeniu i jeszcze trochę innego mydlanego piżma (cashmeran, velvione?)) otchłani podpartej etylowaniliną , wyczuwam też malutki ale to tylko taki ciut, ciut zadziorek mchu.

Zapach trudno rozpoznał bym na tle innych, mało odkrywczy

Lincoln
Lincoln

Antonim klasycznego Obsession. Na mojej skórze pachnie zwietrzałym mydełkiem Dove z nutą kokosu i zielonego ogórka, którego nuta odbiera i tak małą urodę zapachu. Nie ma się nijak do genialności ulubionego przeze mnie klasyka. Nie jest ani erotyczny, ani otulający tak jak pierwowzór. Kompozycja poniżej przeciętnej.

blueberry
blueberry

Takie wydanie soczyście słodkiej gruszki w ciepłym waniliowym sosie, wzmocnionym aromatycznym alkoholem, jest naprawdę apetyczne, zwłaszcza że doprawienie kardamonem i szczyptą gałki muszkatołowej dodaje deserowi charakteru i niezbędnej ostrości. Zapach delikatnie rozgrzewa i otula, dając wrażenie lekko kadzidlanego na mojej skórze, a w jego bazie łagodnie wybrzmiewa paczula.

Nie są to jednak typowo wieczorowe perfumy - ich delikatność i nieinwazyjność sprawia, że spokojnie radzą sobie w dzień, na nieoficjalne okazje, niekoniecznie w bardzo zimne dni. W moim odczuciu zapach może być uniseksem, reklasującym i wprawiającym w dobry nastrój, niestety wymagającym bardzo hojnej i częstej aplikacji dla uzyskania w miarę przyzwoitego efektu.

Obsession Night for Men by Calvin Klein 2.91 out of 5 based on 37 ratings and 7 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Obsession Night for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Obsession Night for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Obsession Night for Men marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Obsession Night for Men marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Azzaro Visit For Men Chanel Allure Pour Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Burberry London for Men Thierry Mugler A*Men Laura Biagiotti Roma per Uomo Thierry Mugler B*Men Guerlain Guerlain Homme Intense Clinique Clinique Happy Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Bentley Bentley for Men Versace Dreamer Yves Saint Laurent M7 Chanel Egoiste Christian Dior Fahrenheit Absolute Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Gucci Envy for Men Christian Dior Dune