Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Obsession Calvin Klein dla kobiet

Obsession Calvin Klein dla kobiet Filmy Obsession Calvin Klein dla kobiet Filmy
Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Obsession Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Obsession marki Calvin Klein to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Obsession został wydany w 1985 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Guichard. Nutami głowy są nuty zielone, mandarynka, wanilia, brzoskwinia, bazylia, bergamotka i cytryna; nutami serca są przyprawy, kolendra, drzewo sandałowe, kwiat pomarańczy, jaśmin, mech dębowy, cedr i róża; nutami bazy są ambra, piżmo, cywet, wanilia, wetyweria i kadzidło.

Nuty zielone Mandarynka Wanilia Brzoskwinia Bazylia Bergamotka Cytryna

Przyprawy Kolendra Drzewo sandałowe Kwiat pomarańczy Jaśmin Mech dębowy Cedr Róża

Ambra Piżmo Cywet Wanilia Wetyweria Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Obsession by Calvin Klein.

Must de Cartier
Moschino
Krazy Krizia

Obsession Recenzje Perfum

madamii8
madamii8

Tygiel ziół tajemnych,warzonych na dymiącym palenisku przez ciemnowłosą czarownicę z bagien.Czarownica jest piękna,zmysłowa i dobrze zna moc tych ziół.Mroczne jak śmierć,gorzkie jak miłość,uzależniające jak narkotyk.Trzeba dawkować umiejętnie.żeby nie zabiły.Trzeba odczekać do momentu kiedy piołunna gorycz wybrzmiewa ostatnią nutą a zapach ziół zaczyna wabić niebanalną słodyczą..Ten zapach ma w sobie coś zwierzęcego.I to nie są ziółka dla grzecznych dziewczynek.Bardzo charakterne pachnidło-mam i lubię.Ubieram kiedy chce podkreślić,że jak każda kobieta jestem...czarownicą.

papsdz
papsdz

Na mojej skórze początek to mokry drewniany kościół w środę popielcową zakopcony kadzidłem (tak jak ujęła to
paulinakarolina w swojej recenzji) po kilu minutach upudrowane drzewo sandałowe. Dobrze że to tylko próbka a nie cały flakon.

paulinakarolina
paulinakarolina

drzewo sandałowe i kadzidło. nic więcej. na mnie kwaśne i płaskie. zapach drewnianego kościoła po środzie popielcowej i kadzidełek z india shopu.

Miss_Kejt
Miss_Kejt

Nawet nie wiecie, ile bym dała, żeby nie uwielbiać niektórych zapachów! O ile więcej osób przysiadałoby się do mnie albo rozmawiało w bliskiej odległości twarzą w twarz. Kiedy noszę na sobie Obsession albo Must de Cartier mogę o tym tylko pomarzyć. To dwa zapachy z mojej półki, z których moja skóra upodobała sobie wydobywać na pierwszy plan przede wszystkim cywet... A nie muszę mówić, jak bywa on kontrowersyjny albo wręcz nienawistny dla niezaprawionych w bojach nosów.

Nie spotkałam jeszcze w moim otoczeniu osoby, która lubiłaby Obsession mimo jego powszechnej dostępności. Bardzo mnie to dziwi, bo to naprawdę jeden z najpiękniejszych przyprawowych zapachów, jakie spotkałam. Wytrawny, klasyczny, bardzo bogaty, a do tego z nutą orientu i bardzo dyskretnej słodyczy. Idealny na wieczór lub chłodne pory roku. I co ciewawe, mimo bogactwa "ciężkich" nut - podany w nienachalny sposób, nie zabierający przestrzeni i nie zapierający dechu dzięki idealnie równoważącej go dawce cytrusów.

Obsession to moja pozycja "must have" na półce od wielu lat. Nawet jeśli go aktualnie nie używam to i tak doskonale pamiętam. Jest to bowiem jeden z tych zapachów, które są na tyle charakterystyczne, kompletne i dokończone, że łatwo nie da się ich zapomnieć.

marigold
marigold

Jedyne w swoim rodzaju, niezwykle zmysłowe perfumy, przyciągają mężczyzn jak magnes...
Na mojej skórze niezmiennie najbardziej wyczuwam w kolejności: cywet, piżmo, kadzidło i ambrę.
Świetnie się w nich czuję, okresowo nawet uwielbiam... ale nie latem. Ciepłe, seksowne, bardzo sensualne perfumy...dla pewnych siebie, odważnych kobiet.
Zapachowy killer, również jeśli chodzi o trwałość i projekcję. Można się w nim zakochać...

Gaja
Gaja

Postanowiłam przetestować Obsession po zachwycie nad Obsession Night. Niestety nie przypadliśmy sobie do gustu.

Zapach nieustannie kojarzy mi się z duszącą choinką samochodową, które mnie zawsze przyprawiają o mdłości. Nie jest brzydki- ciepły, mocno korzenny, gęsty, ale nie dla mnie.

Niestety to jeden z tych zapachów którego nie wytrzymałam i musiałam iść zmyć go z siebie już kilka godzin po popryskaniu.

guest_
guest_

Poznałam je niedawno, a powinnam znacznie, znacznie wcześniej. Tyle czasu minęło od ich debiutu, a ja mijałam je obojętnie, szkoda. Teraz z każdym testem windują się wyżej w hierarchii moich ulubionych i pewnie w tym gronie już pozostaną nie tylko za sprawą samego zapachu ale i doskonałych parametrów użytkowych. Cenię rzetelność, także w sztuce perfumeryjnej. Tak więc zacznę tym razem " od ogona" - bowiem jest ci on spory, pyszny, bogaty, ciągnie się za noszącą niestrudzenie i omiata przestrzeń wokół przez dobrych kilka godzin. Spójrzmy na rok wejścia na rynki i wszystko jasne. To mocarz lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, nie będzie się kulom kłaniał. " Rażenie" ma jak się patrzy, a co! Trwałość także uczciwie przyzwoita, na mnie kilkanaście godzin, co jest wyczynem, tylko nieliczne, w tym "muglery" mogą z nim konkurować. Pragniesz mocy, to ją dostaniesz.

Nie czuję cytrusów w otwarciu, dla mnie otwierają od razu serce całe z impetem, radością, żywiołowością - ambra, kadzidło, zioła i drewno, cynamon, odrobina aptecznych nut i miodu. Przyprawowiec i kadzidlak jak się patrzy z dobrego starego rocznika. Spróbuję ująć tu pewną sprzeczność: mimo mocy, jaką zapach posiada, ma też suchą lekkość, dużo powietrza, przestrzeń. Nie przytłacza, nie siedzi ciężko i mokro na karku, ani nie lepi się słodyczą. Nieźle ukręcone, słowo daję :) Kwiatów moja skóra nie oddaje, także wanilii nie czuję, ani szczęśliwie nut animalnych. Nie narzekam, to co jest, jest wystarczająco udane i sprawia mi frajdę.

Dzisiaj przechodziłam cały dzień w Obsession i ciągle mi mało.
Czuję się, jakbym spędziła dzień w tartaku stojącym na słonecznej łące pod lasem. Poczułam się podobnie, jak po zaaplikowaniu Maroussi. Perfumy przywołały bliźniacze wspomnienia, podobne obrazy.
Choć zapach jest inny od Maroussi, suchszy, mający więcej przestrzeni i powietrza, to jednak w jej nostalgicznym klimacie - to drewniane chaty i cerkwie porozrzucane wśród nieskażonej przyrody z buczeniem trzmieli w tle i drobną macierzanką wśród suchych traw. I znów pociągnęło mnie na wschodnie rubieże...

Ewa Ewunia
Ewa Ewunia

Zapach bardzo mocny,kontrowersyjny, z dużą siłą rażenia.Przeze mnie bardzo ceniony, lubiany i co raz używany.Od chwili pojawienie się na rynku zużyłam tego pachnidła może z pół litra :)Uwielbiam prawdziwe perfumy i za takie mam Obsession.Mawiam jeszcze ,że to jest zapach silnych , pewnych siebie kobiet.Co do siły tego zapachu, tak bardzo jest mój, tzn współgra z moja skórą,że nie czuja już go po 60 minutach, a otoczenie po 12 godzinach reaguje, wyrażając swój zachwyt i zadziwienie.Często słyszę ,.." to Obsesja?, przecież ja jej nie znoszę ,a na tobie tak pięknie pachnie.Polecam każdej kobiecie, wart bezwzględnie próby.

jagoda5706
jagoda5706

Od czasu , gdy po raz ostatni testowałam Obsession przybyło mi sporo lat. Sama nie wiem dlaczego przez tak długi czas nie kusiło mnie by po nie sięgnąć . Być może nie wąchałabym ich i dzisiaj , gdyby nie fakt , że obdarował mnie nimi mój mąż . Wiele lat temu określiłam je jako trudne , ciężkie , bardzo okazjonalne perfumy stosowne na wieczór dla dojrzałych , wytwornych i charakternych pań. No cóż tak już w życiu jest , że na wszystko jest stosowny czas . Dzisiaj Obsession to dla mnie arcydzieło , kultowy wręcz charyzmatyczny orientalny zapach . Początek dość intensywny , trwa na mnie dość długo . Czuję zielsko takie podobne do tego z Cabocharda , mnóstwo przypraw i ziół i trochę cytrusowej świeżości . Wierzę , że ten chwilami męskawy początek może nie każdemu przypaść do gustu ,ale przychodzi moment , że zapach łagodnieje , mięknie i leciutko wysładza się za sprawą wanilii , cynamonu , drzewa sandałowego i delikatnego kadzidełka .Od tej pory jest magicznie , nostalgicznie i odurzająco. Wiem , że nie napisałam nic odkrywczego , chciałam po prostu dołączyć do rzeszy fanek tego zapachu . Sama jestem zaskoczona jak inaczej odbieram te perfumy po latach ,jestem nimi oczarowana , choć nadal uważam , że nie łatwy to zapach ,wymaga trochę czasu i uwagi by go oswoić i zaakceptować , a może nawet pokochać , ale taka trudna miłość smakuje wyjątkowo . Ja czuję , że już prawie kocham Obsession , idzie zima , to chyba będzie dobry czas na tę miłość .

mamigora
mamigora

Ciężki kaliber, ja nie dałam mu rady, bo na mnie po prostu śmierdzi. Jednak musi zadziałać chemia, skóra musi mu być posłuszna, zeby sie ciekawie ułożył. Na mnie Obsession wybrzmiewa animalnie, myśli wręcz obsesyjnie krążą wokół zagrody dla kozłów. Nie inaczej, ale czułam 'zapach" capa i jest to sprawka cywetu, nie mam wątpliwości. Cóż, nie dla mnie to monstrum, ale gdyby zapach delikatnie do mnie doleciał z innego nosiciela pewnie by zaintrygował.
Musi po prostu trafić na swego.

kaktuska01
kaktuska01

Po Secret Obsession które było jedynie przystawką przyszła pora na danie główne- podstawowe Obsession. I nie przypadkiem mowa o jedzeniu, bowiem nasz kulinarny bohater to przede wszystkim galeria przypraw. Początek to przyprawy zielone, orzeźwiające a w tle cytrusy. Dla mnie jednak najbardziej jadalna jest tu wanilia i doskonale wyczuwalna. To nie żadna sztuczna wanilina, tylko taka prawdziwa, naturalna, gotowa aby dodać ją do domowego ciasta. Całość okadzona jest dymem kadzidła podobnego do tego występującego w Shalimar.
Początek dla wielu może być nie do przejścia, ale kiedy nuta głowy ucichnie, do głosu dochodzi piękna bliskoskórna waniliowo-ambrowa woń z delikatnym kadzidełkiem w tle. Bardzo dobra, otulająca propozycja na chłodne dni. Przede wszystkim noszalna.

Beata Maria
Beata Maria

Te perfumy są gęste, mega mocne,absolutnie orientalno-przyprawowo-kadzidlane. Aż dziwię się sama sobie,że dotychczas nie zagościły na mojej toaletce.... jakieś totalne niedopatrzenie!
Nut głowy w zasadzie nie wyczuwam a na pewno nie odnajduję ani bergamotki, ani cytryny. Od początku, wręcz uderza we wszystkie zmysły -serce i baza tej kompozycji. Ależ bogactwo doznań, ale jakże przyjemnych! Przyprawy wszelakie na przemian z żywicą bursztynową, piżmem i cywetem. Błyskawicznie to wszystko wysładza i wygładza wanilia a dodatkowo obejmuje swoim niesamowitym zapachem kadzidło.Każda kobieta może się poczuć jak piękna Szecherezada w królewskim pałacu poddawana aromatycznym kąpielom, skubiąca od czasu do czasu jakąś przekąskę z orientalnej tacy... i wdychająca zapachy ogrodu.
Gotowa byłabym się założyć, że w składzie jest olibanum, bo wyczuwam je dosyć mocno przez około godzinę. Jednak gdy to wrażenie mija, pozostają tylko cudownie otulające,znane już, składniki. Piękny zapach, nietuzinkowy z ogromną trwałością ponad 12 godzin i cudnym trenem w stosunkowo skromnym flakonie. Tylko dla wielbicieli zapachów dużego kalibru. Ta propozycja jest na miarę Opium YSL. Dla mnie HIT. Naprawdę można dostać obsesji na punkcie tego zapachu :-).

Marcin__
Marcin__

Oceniam wersję sprzed ok. 12 lat. Jest to moja druga recenzja, pierwsza została usunięta - nie wiem z jakiego powodu.

Zapach jest na rynku już prawie 30 lat i nic się nie zestarzał. Są to prawdziwie orientalne perfumy, teraz już mało które mogą im dorównać.

Obsession jest korzenne, mam wrażenie, że męska wersja, którą znam dużo lepiej, była wzorowana na damskiej. Na mojej skórze bardzo wyraźne są wanilia i ambra oraz drzewo sandałowe, mam wrażenie, że podobnie jak w męskiej, w damskiej wersji również znajduje się cynamon, choć oczywiście w mniejszej ilości. Znajduje się tu odrobina kwiatów, która stanowi idealną równowagę dla kompozycji, całość nie jest ani przesłodzona, ani za ostra. Jest idealnie gładka, prawie że kremowa - mam wrażenie, że jest tu zawarta spora ilość drzewa sandałowego, które nie jest ostre, tak jak cedr.

Trwałość na mnie jest bardzo dobra i wynosi 12 h, a projekcja dobra przez 6 h.

Podobnie jak męska wersja, Obsession dla kobiet uległo reformulacji. Jednak przyznam szczerze, że nie pamiętam już dobrze jak pachnie w obecnej postaci, musiałbym ponowić testy.

Roma
Roma

To pachnidlo zawsze budzilo moje zainteresowanie odkad o nim sie dowiedzialam... Probowalam poznac, psikajac karteczki w sephorze, ale mialam zawsze ich tyle... i nie podpisane. Majac zreszta taki wybor, nie da rady poznac w ten sposob perfum, trzeba je uzyc na skore, trzeba ponosic.
Obsession... zapach wyczekany. Stworzony przez Jeana Guicharda - "ojca" Parfum de Peau". Mam probke, dzieki przemilej fragrantowiczce: Albalonga:-)
Tak wlasnie go sobie wyobrazalam... Jednak ma w sobie rowniez cos, czego nazwac nie umiem, a niezbyt lubie, jakas twardosc, cos dziwnego, jakby plastik, pewnie to amber, wiec, gdy zdarzalo mi sie uzyc go w perfumerii, odrzucal mnie totalnie i zmywalam czym predzej.
Jednak to kompozycja kunsztownie "uczyniona", ciekawa, a co najwazniejsze - ciemna i orientalna... zdecydowana, slodkawa... i slona... w roznym czasie wylapuje coraz to innego, raz cytryne, raz amber, innym razem wanilie, czy kwiat pomaranczy, albo ziola. Kadzidla, niestety nie... szkoda, moze jeszcze pozniej sie uda.
No, powiem to juz: zmyslowa. Po trzykroc. Od razu winduje je wysoko na mej polce. Moglabym je porownac do Lou Lou - to podobny typ - jest w nich moc, sila, moze nawet i szalenstwo, slowem - nie jest dla wszystkich.

agusia12321
agusia12321

W pierwszym momencie kiedy skropiłam się nimi odrzuciło mnie niemiło, im więcej czasu upływało tym Obsession pachniał bardziej męsko,aby za jakiś czas pokazać swoją kobiecą naturę...Przypomina mi Opiium YSL może za sprawą kadzidła?
Sądzę, że kadzidło i przyprawy od samego początku budują cudowny nastrój w tym pachnidle, są tak jak Opium drapieżne, męskie, agresywne, ale mimo wszystko piękne.
Cudowne....
Po dłuższym ich stosowaniu z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, iż są pyszne, tak pyszne jak upieczone jakiekolwiek ciasto przez moją mamę(ciasta wychodzące spod Jej rąk to istny raj dla moich kubeczków smakowych).
KOCHAM JE :)

Karina505
Karina505

Kojarzę ten zapach z pieczeniem na Boże Narodzenie ciasta brzoskwiniowo - waniliowego z wszelakimi przyprawami. Bardzo orientalny, tajemniczy i bardzo w moim guście :)
Pierwsza faza jest dosyc agresywna, wszystko bardzo mocne, parne, odurzające, na pierwszy plan zdecydowanie wychodzi cynamon i cytrusy. Po dluższym czasie zapach sie uspokaja, robi sie bardziej przyprawowy, cieply i intrygujacy. Na skórze pozostaje złoty miód, ambra i wanilia. Zmysłowa elegancja, ale nie dla każdego. Bardzo mocne i bardzo wyczuwalne dla otoczenia. Idealne zimową porą.

Beatriss
Beatriss

Oj ten zapach to rakieta! Bardzo intensywny, orientalny. Wyzwala we mnie agresję, więc nie na każdą okazję.
Polecam na rozmowy w sprawie pracy - powali każdego przeciwnika :)

Albalonga
Albalonga

Cóż za rozpusta! Bardzo kaloryczne, pulchniutkie ciacha o zapachu trufli, cynamonu i masła, gorąca, świeżo zmielona i zaparzona kawa, do tego jeszcze brandy! Tak pachnie Obsession CK. Niezwykle przyjemny, miękki, brązowy zapach, na mnie bardzo jadalny, na tyle, że zaczynam bać się o swoje ręce ;). Omijałam, widząc te perfumy na półkach, bojąc się legend, jakoby zabijał noszących i wszystkie żywe istoty znajdujące się w pobliżu. A tu proszę jaka miła niespodzianka! Coś czuję, że się polubimy na dłużej...
Obsession jest na mnie wyjątkowo (jak na takiego mocarza) bliskoskórny co nie znaczy, że nie daje rady, w tym wypadku to akurat duży plus. Trwałość satysfakcjonująca. A kadzidło? Kadzidła niet!

lili-ya
lili-ya

Niedawno kupiłam 15 ml tych perfum. Nie zawsze mam na ten zapach ochotę i jak dla mnie sprawdza się on tylko w zimne wieczory, jednak uważam Obsession za najlepszy zapach Calvina Kleina. Kiedy czytam niektóre opinie, że to perfumy dla starej baby w wyliniałym futrze, mam ochotę stanowczo tupnąc nogą na znak, że to nieprawda! Jeżeli mowa o futrze, wyobrażam sobie Obsession na przedwojennej elegantce w dosyć dopasowanej sukience ciut za kolano, małym kapelusiku i etoli z prawdziwego futra, z wachlarzem ze strusich piór w dłoni. Obsession to perfumy w stylu retro, ale przecież nie jest to równoznaczne z tym, że pasują tylko do osób, które "retro-czasy" znają z własnych wspomnień. Ja - choć mam 24 lata - bardzo lubię ten zapach, jest taki cieplutki, ogrzewający, w jakiś magiczny sposób daje mi poczucie bezpieczeństwa i beztroski w zimne wieczory. Jest piękny, bogaty, gęsty, esencjonalny i orientalny. Na początku wierci w nosie (średnio lubię tę fazę), potem łagodnieje, co nie znaczy, że traci moc. Obsession pachnie przyprawowo, ambrowo, kadzidlanie, drzewnie. Czasami trochę zwierzęco za sprawą cywetu, ale nie zawsze wyczuwam tę nutę. Warto przynajmniej poznac, bo - jakby nie patrzeć - Obsession to klasyka.

monika690
monika690

Mam bardzo duży sentyment do Obsession, dla mnie to zapach bardzo spójny, przede wszystkim przyprawowo- korzenny, orientalny, mocny i bardzo trwały. Według mnie pozycja obowiązkowa jak Opium, dla miłośniczek korzennego orientu .

perfumeholic88
perfumeholic88

Kocham Obsession miłością wieczną i nie wyobrażam sobie, aby kiedykolwiek miał zniknąć. Słyszałam na jego temat różne dziwaczne opinie, a to, że jestem dla niego za młoda, a to, że ´´śmierdzi´´ i tego typu brednie. Śmieję się z tego, bo co jak co, ale Obsession został dla mnie stworzony!
Moc przypraw, ciepła ambra, kadzidło, lekka nutka zwierzęca i odpływam... To zapach bez wątpienia bogaty, charakterystyczny i ogoniasty. Nie sposób go przeoczyć i z pewnością nie spodoba się każdemu. Z nim czuje, że mogę wszystko.

marta34
marta34

Kocham go miewać co jakiś czas! Jest ciężki, ale nie wiem dlaczego często słyszę opinie że dla starych bab! Nie jestem stara , iuważam że jest szalenie dostojny, elegancki i sexowny.Taki zimowy szalik na zimne dni od czasu do czasu. Radzę dawkować ostrożnie gdyż siła rażenia powalająca i to kocham w perfumach, bo wiem za co płacę:)Polecam kobietom odważnym, pewnym siebie, niestety miłośniczki ogórkowych i landrynkowych zapachów nie docenią jego kunsztu:)

Na mojej skórze Obsession to niemal wyłącznie ambra - najpierw nieco apteczna, lekarstwiana. Później słodka, z dużą ilością wanilii, lepka i oleista.

Całość jest lekko korzenna, gęsta i intensywna. To bardzo zmysłowy zapach, kojarzy mi się z intymnym masażem, ambrowym olejkiem na gładkiej kobiecej skórze.

Świetny zapach - jedyne perfumy Kleina, które mogę nazwać "moimi".

EJo
EJo

Niech mnie kule biją, Obsession rozpoczyna się na mnie intensywnie alkoholowym wstępem - na początku trochę jak rodzimej produkcji bimber, później szlachetnieje w kierunku dobrej jakości koniaku. Patrzę na nuty - nic takiego nie powinno się dziać ;)) Kiedy alkohol wyparuje, do głosu dochodzą nuty środkowe - i robi nieziemsko pięknie. Kolendra, mech dębowy, przyprawy i niemal natychmiast ambra i kadzidło zmieniają Obsession w sensualne, na wpół ziołowe i orientalne pachnidło z drzewnym podbiciem cedru i sandałowca. Wyczuwam też lekkie i miękkie tchnienie jaśminu i kwiatu pomarańczy. Zadziwiające, ale przez chwilę - w odniesieniu do kadzidła - przypomina mi Shalimar, ma w sobie podobną dymność i przestrzeń. Baza zapachu na mojej skórze to przede wszystkim ambra, piżmo i wetyweria, odrobina cywetu - cały czas otoczone dogasającym kadzidłem.

Zaskakujący zapach. Zmysłowy, wibrujący, z lekką goryczką, bardzo charakterystyczny. Gdyby udało mi się przetrwać początkową, alkoholową fazę bez szwanku, kto wie czy nie byłby kolejnym zauroczeniem ;) Będę próbować dalej ;))

go_go_yubari
go_go_yubari

Tak jak do cybetu nic nie mam, tak Obsession nie mogę nosić przez ten wyjątkowo agresywny składnik.

Obsession mocno nawiązuje do Opium, jest ciężko, orientalnie, przyprawowo. Niestety, na mojej skórze szybko kwaśnieje, przez co perfumy stają się jeszcze bardziej agresywne i migrenogenne. Mam balsam do ciała z tej linii i gdyby perfumy chciały na mnie tak samo pachnieć, zmysłowo, z ułagodzonym cybetem, stałyby się moim faworytem...

Zakupowe okazje

Obsession Night by Calvin Klein Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Obsession Night by Calvin Klein Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Gift Set 1oz
31.50 USD
Calvin Klein Obsession Coffret Eau De Toilette Spray 30ml 1oz After Shave Balm 100ml 3.4oz 2pcs
31.77 USD
Calvin Klein Obsession Night Eau De Parfum for women 1.7 oz
Calvin Klein Obsession Night Eau De Parfum for women 1.7 oz
Gift Set 5oz
35.23 USD
Calvin Klein Mini Gift Set IX. Euphoria Eternity Obsession CK One Eau De Parfum 3 x 0,5 oz Eau De Toilette 0,5 oz
Gift Set 3.4oz
45.75 USD
Obsession Gift Set by Calvin Klein Gift Set for Women Includes 3.4 oz Eau De Parfum Spray 6.7 oz Body Lotion .5 oz Mini EDP Spray 3 oz Shower Gel
Gift Set 4oz
46.59 USD
Calvin Klein Obsession Gift Set III. Eau De Parfum 3,4 oz Eau De Parfum 0,5 oz Shower Gel 3,4 oz Body Milk 6,7 oz
Eau De Parfum 3.3oz
Calvin Klein Obsession Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Calvin Klein Obsession Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Walgreens
50.99 USD
Calvin Klein Obsession Eau de Parfum Spray for Women - 3.4 oz.
Calvin Klein Obsession Eau de Parfum Spray for Women - 3.4 oz.
Gift Set 3.4oz
Calvin Klein OBSESSION 1.7 oz Eau de Parfum Spray
Sephora.com, Inc.
Calvin Klein OBSESSION 3.4 oz Eau de Parfum Spray
Calvin Klein OBSESSION 3.4 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Obsession, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Obsession, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Obsession marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Obsession marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Poison Chanel Coco Eau de Parfum Estée Lauder Sensuous Noir Laura Biagiotti Roma Christian Dior Dolce Vita Agent Provocateur L'Agent Estée Lauder Youth-Dew Yves Saint Laurent Opium Cacharel LouLou Chanel Chanel N°5 Christian Dior Dune Yves Rocher Voile d'Ambre Guerlain Samsara Eau de Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Fendi Fendi Theorema Hermes Elixir des Merveilles Jean Paul Gaultier Classique