Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Man Calvin Klein dla mężczyzn

Man Calvin Klein dla mężczyzn

ozonowy
Man Calvin Klein dla mężczyzn Filmy
Man Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Man Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Man Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Man marki Calvin Klein to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Man został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ann Gottlieb. Nutami głowy są rozmaryn, mandarynka, liść fiołka i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, mięta, liść laurowy i kadzidło; nutami bazy są cyprys, drzewo sandałowe, ambra, piżmo i drzewo gwajakowe.

Rozmaryn Mandarynka Liść fiołka Bergamotka

Gałka muszkatołowa Mięta Liść laurowy Kadzidło

Cyprys Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Man by Calvin Klein.

Krizia Pour Homme

Man Recenzje Perfum

otaku
otaku

Zapach ten odbieram jak mocno dosłodzonego Fahrenheita - i za to go kocham, nosząc go czuję się jakbym chodził w słodkiej, udanej interpretacji klasyka. Jest trochę mroku, jest słodycz, jest pazur i bardzo dobre jak na CK parametry. Czyli jest po prostu smacznie i z klasą :)

Piotrek007
Piotrek007

Wydaje mi się, że MAN od CK jest niedoceniony na Polskim runku, a to przecież bardzo przyjemna pozycja.

Świeże, zielone nuty otwierają tą niesamowicie męską kompozycje. Na początek mamy sporo rozmarynu i liści fioła, tylko gdzieś te cytrusy uciekają i ledwo można je wyczuć. Po 30 min otwiera się już serce z intensywnym liściem laurowym i gałką, otulone delikatnym kadzidłem. Nie jest ono tym typowym kościelnym dymem, to bardziej wspomnienie zapalonych w domu kadzidełek z bardzo, ale to bardzo delikatną słodyczą. Po godzinie mocny cyprys wychodzi na prowadzenie, z drzewem sandałowym i piękną zadziorną zieloną nutą którą najwidoczniej jest drzewo gwajakowe w tle. Niestety nie miałem jeszcze okazji wąchać tej nuty solo, stąd ma niepewność.

Tani (biorąc pod uwagę promocje można dorwać dużą butelkę za około 70zł !!!!), z zadowalającą trwałością i projekcją. Czego chcieć więcej ?

amen
amen

Jeden z ciekawszych zapachów od jakiegoś czasu. Aż dziw, że nie jest popularny, w szczególności wśród dresów, bo przypomina Fahrenheita tylko dużo świeższego ale nie pozbawionego głębi, bardziej przyprawowego. Od razu czuc go, kiedy jego uzytkownik jest w pomieszczeniu, bardzo męski zapach zbierający komplementy. Ostry, uniwersalny kobiety go kochają. Bardzo żałuje, że zignorowałem go kiedy pojawił się na rynku. Na szczęscie mało popularny więc zamierzam go kupić.

Man by Calvin Klein 3.14 out of 5 based on 26 ratings and 3 user reviews

Calvin Klein Truth Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
49.00 USD
Calvin Klein Man Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Calvin Klein Man Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Man marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Man marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Carolina Herrera 212 Men Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Chanel Allure Homme Sport Juicy Couture Dirty English for Men Tom Ford Grey Vetiver Kenzo Kenzo pour Homme Kenzo Kenzo Jungle Homme Viktor&Rolf Spicebomb Christian Dior Fahrenheit Hermes Terre d'Hermes Profumum Roma Arso Burberry London for Men Oriflame Architect Bvlgari Aqva Pour Homme Christian Dior Dior Homme Yves Saint Laurent M7