Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Liquid Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn

Liquid Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Liquid Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Liquid Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Liquid Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Liquid Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Liquid Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Liquid Gold Euphoria Men marki Calvin Klein to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Liquid Gold Euphoria Men został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi czarny pieprz; nutą serca jest szafran; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Czarny pieprz

Szafran

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Liquid Gold Euphoria Men by Calvin Klein.

Liquid Gold Euphoria Men Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Tego złota CK powinno się wstydzić! Wypuszczając na rynek arabski/azjatycki takiego gniota? Dość lekkie drzewo sandałowe z dodatkiem chemicznego szafranu, gdzie po godzinie dochodzi szczypta pieprzu. Czarny to on raczej nie jest, bo zamiast kręcić w nosie, staram się go w ogółe wyłapać. Od ręki jestem w stanie wymienić conajmniej 30 pozycji z przeznaczonego do sprzedaży tego "pachnidła" rynku! Pomijając nawet fakt, iż 3/4 z nich będzie tańsza conajmniej o połowę. Ta szczypta orientu może by się jakoś sprzedała w Europie, ale tu w Abu Zabi gdzie je testowałem... To po prostu popłuczyny.
3h i wszystko znika, projekcja słaba.
Były wielkie oczekiwania, wyszło beznadziejnie. Przykre

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Liquid Gold Euphoria Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Liquid Gold Euphoria Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Liquid Gold Euphoria Men marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Liquid Gold Euphoria Men marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Salvador Dali Laguna Homme Givenchy Pi Original Code Adidas Adidas Victory League Seven Skies Lalita Lorenzo Villoresi Alamut Barbara Bui Le Parfum Smell Bent Incensed Rasasi Amber Oudh Clive Christian C for Men Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre Azzaro Azzaro Duo Men Ramon Molvizar Black Cube