Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Euphoria Men Intense Calvin Klein dla mężczyzn

Euphoria Men Intense Calvin Klein dla mężczyzn

agarowy
Euphoria Men Intense Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Euphoria Men Intense marki Calvin Klein to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Euphoria Men Intense został wydany w 2008 roku. Euphoria Men Intense stworzyli Carlos Benaim i Loc Dong. Nutami głowy są imbir i pieprz; nutami serca są czarna bazylia, szałwia, wetyweria i cedr; nutami bazy są labdanum, ambra, paczula, agar (oud) i mirra.

Imbir Pieprz

Czarna bazylia Szałwia Wetyweria Cedr

Labdanum Ambra Paczula Agar (oud) Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Euphoria Men Intense by Calvin Klein.

Euphoria Gold Men
CH Men Prive

Euphoria Men Intense Recenzje Perfum

dexo91
dexo91

Bardzo ciepły, otulający i słodki CK którego polecił mi znajomy - nie zawiodłem się. Bardzo lubię słodkie zapachy, Euphoria Intense na prawdę robi wrażenie.
Orientalne nuty dodają zapachowi rogi, ale po kilku godzinach staje się bardzo słabo wyczuwalny z daleka.
Osobiście dla mnie mocno wyczuwalny jest Agar, który ma bardzo specyficzny zapach. Co do trwałości to na prawdę czapki z głów - koszula wisząca w pokoju potrafiła pachnieć ponad tydzień, niestety projekcja jest słaba.
Date Scent :)

Anmalea
Anmalea

Namawiałam mojego męża do zrecenzowania swoich perfum, ale uznał to za "zbyt dziewczyńskie zajęcie" więc zrobię to za niego ja, bo zapach jest godny poclecenia i zrecenzowania (przede wszystkim).

Euphoria Intense jest zapachem ostrym, pieprznym, ogoniastym. Na początku uderza nas imbirowo-pieprzna fala, która mocno świdruje w nosie.
Potem zapach układa się na skórze i choć nadal pieprzyk się przewija, zaczyna się robić leśno-ziołowo.
To tak jakby ktoś w wielkiej misce umieścił ciutkę imbiru, pieprz, duuużo igliwia i parę listków bazylii a potem okrasił to mirrą.
Jakiż to jest zmysłowy zapach!!! Kiedy mój mąż ma na sobie te perfumy to po prostu nie mogę się mu oprzeć.

A żeby było lepiej, to kiedy mam na sobie moją klasyczną Euphorie, a mój mąż ma na sobie właśnie Euphorie Intense zaczyna się prawdziwe olfaktoryczne widowisko-zapachy zaczynają zaciekłą walkę o dominację przekrzykując się nawzajem, by chwilę później, kiedy oba już złagodnieją, zacząć pięknie ze sobą współgrać, przymilając się do siebie i raz wydając piękną słodką figowo-orchideową nutę, a raz pieprzno-ziołową i lekko gorzkawą-jak wzdychający do siebie kochankowie.
Ach... Samo życie-najpierw po razie a potem buzi na zgodę ;)

Podsumowując-Euphoria Intense to piękny, ciepły, ostry zapach, z niebywałą trwałością (cały dzień) i cudowną projekcją, która powala mnie po prostu na kolana.
Klasyk sam w sobie.
Coś pięknego!

yhmmma
yhmmma

Ogólnie nie zwróciłbym uwagę na ten zapach, gdyby koledzy z forum mi go nie polecili - zawsze byłem nastawiony, że CK nic sensownego nie może wypuścić, że trwałość kiepska, wszystko oklepane. Kiedy przetestowałem po raz pierwszy Euphoria Intense zmieniłem zdanie - cały czas wąchałem nadgarstek :) zapach jest piękny ! Słodki, ale nie ulepek :) Od początku uderzają nas mocne nuty, ale potem już zapach otula właściciela i staje się słodki, seksowny i niezwykle męski. Na pewno nie jest to jakiś klasyk - raczej nowoczesny dla młodego mężczyzny. Jak nazwa wskazuje jest intensywny, ale nie narzuca się otoczeniu - więc można go używać na codzień tyle, że bardziej mi pasuje do jakiejś specjalnej okazji. Nie jest ogoniasty - tylko podchodząc bliżej ktoś poczuję, że pachniesz:) Trwałość 8h daje rade ! Zdecydowanie lepszy od pierwotnej wersji.
Śmiało mogę powiedzieć, że jest to najlepszy męski zapach od CK - nie licząc klasyka CK ONE !

gurlen87
gurlen87

Klasyk kompletnie nie chce ze mną współpracować. Wersja Intense ma w sobie jakąś fajną ciepłą landrynę :), to pewnie ambra i mirra. Na pewno nie będą to moje perfumy the best w kategorii wieczorowo-wypadowej. Intense potraktuje raczej jako zawodnika rezerwowego, kiedy podstawowy skład na czele z A*menem i resztą kilerów się wykruszy.. w skutek znudzenia. Dałbym 4 gwiazdki gdyby nie rachityczna projekcja, na mojej skórze wypada blado pod tym względem. Mimo wszystko polecam, kompozycja pocieszna, a parametry.. jak to ostatnimi czasy bywa u CK.

Euphoria Men Intense by Calvin Klein 3.82 out of 5 based on 39 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Euphoria Men Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Euphoria Men Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Euphoria Men Intense marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Euphoria Men Intense marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 VIP Men Chanel Bleu de Chanel Gucci Gucci Pour Homme II Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent M7 Christian Dior Dior Homme Paco Rabanne Black XS Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Intense Carolina Herrera 212 Men Hugo Boss Boss Bottled Montblanc Legend Dolce&Gabbana The One for Men Burberry London for Men Thierry Mugler A*Men Gucci Gucci pour Homme Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Christian Dior Fahrenheit Montale Red Vetyver Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme