Marki » C » orientalne « Grupy

Euphoria Luminous Lustre Calvin Klein dla kobiet

Euphoria Luminous Lustre Calvin Klein dla kobiet

Euphoria Luminous Lustre Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Euphoria Luminous Lustre marki Calvin Klein to orientalne perfumy dla kobiet. Euphoria Luminous Lustre został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są granat, jagody i brzoskwinia; nutami serca są magnolia champaka, fiołek, orchidea i lotos; nutami bazy są ambra i mahoń.

Granat Jagody Brzoskwinia

Magnolia champaka Fiołek Orchidea Lotos

Ambra Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Euphoria Luminous Lustre by Calvin Klein.

Euphoria Luminous Lustre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Euphoria Luminous Lustre marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Euphoria Luminous Lustre marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Magnetism Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Hermes Hermessence Ambre Narguile L`Artisan Parfumeur Tea for Two Chanel Coco Noir Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Issey Miyake Le Feu d'Issey Calvin Klein Euphoria Chanel Coco Eau de Parfum Donna Karan Black Cashmere Givenchy Organza Indecence Hermes Un Jardin Sur Le Nil Thierry Mugler Innocent Chanel Chance Eau de Toilette Guerlain La Petite Robe Noir Eau de Toilette Thierry Mugler Angel Eau Sucree Givenchy Play For Her Intense Cacharel Gloria Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Thierry Mugler Alien Essence Absolue