Marki » C » orientalno - fougere « Grupy

Euphoria Gold Men Calvin Klein dla mężczyzn

Euphoria Gold Men Calvin Klein dla mężczyzn

miodowy
cynamonowy
Euphoria Gold Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Euphoria Gold Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Euphoria Gold Men marki Calvin Klein to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Euphoria Gold Men został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są imbir i cytryna; nutami serca są miód, bazylia i cynamon; nutami bazy są ambra, paczula i wanilia.

Imbir Cytryna

Miód Bazylia Cynamon

Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Euphoria Gold Men by Calvin Klein.

Dior Homme
Rochas Man
Euphoria Men Intense
Iceberg Man

Euphoria Gold Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Euphoria Gold Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Euphoria Gold Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Euphoria Gold Men marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Euphoria Gold Men marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Montale Black Aoud Christian Dior Dior Homme Intense Montale Dark Aoud Carolina Herrera 212 VIP Men Yves Saint Laurent M7 Thierry Mugler A*Men Pure Malt Christian Dior Dior Homme Joop! Joop! Homme Wild Giorgio Armani Armani Code Lubin Idole Eau de Parfum Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Tom Ford Mandarino di Amalfi Baldessarini Ambré Amouage Jubilation for Men Burberry London for Men Creed Aventus Comme des Garcons Amazingreen Rochas Rochas Man