Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Euphoria Eau de Toilette Calvin Klein dla kobiet

Euphoria Eau de Toilette Calvin Klein dla kobiet

Euphoria Eau de Toilette Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Euphoria Eau de Toilette Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Euphoria Eau de Toilette marki Calvin Klein to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Euphoria Eau de Toilette został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia i nuty zielone; nutami serca są lotos, wiciokrzew, orchidea i magnolia champaka; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Brzoskwinia Nuty zielone

Lotos Wiciokrzew Orchidea Magnolia champaka

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Euphoria Eau de Toilette by Calvin Klein.

Euphoria Eau de Toilette Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Bardzo pozytywnie zaskoczylam sie ta wersja Euphorii. O wiele ladniejsza, niby lzesza, ale dla mnie jakos bardziej esencjonalna.
Duzo orchidei, ambry, drzewa sandaowego, bergamotki i brzoskwini. Ten caly miks tworzy nam piekna i uwodzicielska kompozycje na wieczor.
Zwraca uwage facetow, kazdy pyta czy pachne ;)
Boteleczka - troszke toporna jak dla mnie (i jak cala seria Euphorii ;)
Trwalosc - pozytywne zaskoczenie! Spokojnie wytrzymuje 4-5 godz.
Projekcja - na szerokosc ramion.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Euphoria Eau de Toilette marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Euphoria Eau de Toilette marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Versace Crystal Noir Estée Lauder Sensuous Noir Nina Ricci Nina Estée Lauder Sensuous Kenzo Le Monde Est Beau Paco Rabanne Black XS for Her Thierry Mugler Alien Cacharel Amor Amor Tentation Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Poison Tendre Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Juicy Couture Couture Couture Valentino Valentina Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Kenzo Kenzo Amour Lancome Tresor Midnight Rose