Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Euphoria Crystal Edition Calvin Klein dla kobiet

Euphoria Crystal Edition Calvin Klein dla kobiet

Miałem: 1

Euphoria Crystal Edition Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Euphoria Crystal Edition Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Euphoria Crystal Edition marki Calvin Klein to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Euphoria Crystal Edition został wydany w 2008 roku. Euphoria Crystal Edition stworzyli Dominique Ropion, Carlos Benaim i Loc Dong. Nutę głowy stanowi granat; nutami serca są lotos i orchidea; nutami bazy są fiołek, ambra, piżmo i mahoń.

Granat

Lotos Orchidea

Fiołek Ambra Piżmo Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Euphoria Crystal Edition by Calvin Klein.

Euphoria Crystal Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Euphoria Crystal Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Euphoria Crystal Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Euphoria Crystal Edition marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Euphoria Crystal Edition marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Collection No.1 Oscar de la Renta Oscar Alexander McQueen My Queen Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Luciano Soprani Solo Amore Leonard Leonara Delle Grazie Paris Rouge Xerjoff Esquel Halston Halston Woman Jessica Simpson Fancy Love Apothia L Eau de Parfum Les Parfums de Rosine Secrets de Rose