Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Euphoria Blossom Calvin Klein dla kobiet

Euphoria Blossom Calvin Klein dla kobiet

Euphoria Blossom Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Euphoria Blossom Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Euphoria Blossom Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Euphoria Blossom Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Euphoria Blossom marki Calvin Klein to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Euphoria Blossom został wydany w 2006 roku. Euphoria Blossom stworzyli Carlos Benaim i Loc Dong. Nutami głowy są granat i kumkwat; nutami serca są orchidea, różowa piwonia i lotos; nutami bazy są piżmo, białe drzewa i biała ambra.

Granat Kumkwat

Orchidea Różowa piwonia Lotos

Piżmo Białe drzewa Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Euphoria Blossom by Calvin Klein.

Noa Perle

Euphoria Blossom Recenzje Perfum

adarca
adarca

Perfumy bardzo dobre, pięknie się rozwijają, są trwałe, komplementowane przez otoczenie. Świeży, kwiatowo -orientalny, kobiecy zapach,na ciepłe dni. Granat, lotos, orchidea, ambra i drzewo czynią ten zapach niesamowicie apetycznym i zmysłowym, pomimo świeżości(owocowej). Ogonek jest, klasa jest, kobiecość jest, orient jest. One same siebie bronią.

Zombianka
Zombianka

Perfumy swobodne, typowo letnie, choć przeciętne jako przedstawiciel kwieciuchów. Zaznacza się w nim przewaga piwonii, które ujmują tej zalotnej zadziorności, którą znamy z jej starszej siostry. Trwałość też słabsza- mojej skóry w ogóle się nie trzyma, podobnie jak na Anmalei; na ręce wytrwał jakiś kwadrans, może trochę dłużej. Szkoda, bo początek ma uroczy.

nestlee
nestlee

Zawsze uwielbiałam klasyczna Euphorie, ale ktoregos dnia trafilam na wersję Blossom w promocji, wiec postanowiłam kupic na zasadzie zaufania do marki. Po spsikaniu nadgarstka....zakochałam się na amen! Zapach spodobal mi się bardziej niz mocna, przydymiona wersja klasyczna! Nie potrafie się zgodzic z opiniami, ze to "kwiatowe byle co" itp, itd. U mnie utrzymuje się caly dzien, zwraca uwagę otoczenia (na sposob bardzo pozytywny;p). Po kilku minutach po aplikacji wyczuwalna jest nuta typowa dla klasycznej Euphorii, lekko ciezsza i mocna.Pozniej czuje mieszkanke roznych skladnikow, ale prym wiedzie pizmo i białe drzewa, w otoczeniu pieknych, gustownych kwiatow. Osobiscie na mnie wyczuwam trochę nut herbaciano-zielonych po paru godzinach, co powoduje zapach bardziej złozonym i interesujacym.
Podsumowujac, zapach piekny, unikatowy, zwracajacy uwagę, o dobrej projekcji, a takze dla fanow Euphori, gdyz jej wpływy są widoczne w wresji lzejszej i bardziej roslinnej ;)

Anmalea
Anmalea

Bardzo lubię klasyczną Euphorię, ale chciałam poznać też jej łagodniejsze oblicze w odsłonie Blossom. Jakże byłam zadowolona kiedy nadarzyła się okazja, aby przetestować ten śliczny zapach.

Kiedy rozpyliłam go na nadgarstek poczułam śliczny, delikatny, kwiatowy, ale jednocześnie świeży zapach. Po pięciu minutach zapach jeszcze bardziej "wydelikatniał", ale nadal był wyczuwalny.
Ogromne było moje rozczarowanie kiedy po 10 minutach zapach wyparował całkowicie. Byłam w szoku. Dociskałam nadgarstek do nosa a tu nic, zero, null... A szkoda bo zapach na prawdę ładny.

Dobrze, że nie zamówiłam sobie przez internet całego flakonu, bo po prostu żal pieniędzy na perfumy o tak beznadziejnej trwałości.

Anruth
Anruth

Kwiatkowe pitu pitu. Zapach niczym się nie wyróżniający na tle innych kwiatowych zapachów. Mamy bukiet kwiatów i w sumie tyle. Żadnej rosy tam nie czuję. Nie rozróżniam poszczególnych nut (może dlatego, że na kwiatach się nie znam?). Żadnego orientu też nie czuję. Tylko kwiatki, kwiatki, kwiatki. Można się popsikać i zapomnieć, że coś takiego istnieje. Nie moja bajka.

Morella
Morella

Euphoria Blossom ma w składzie nutę rosy i ta nuta sprawia że zapach się wyróżnia na tle innych kwiatowych, jest fajnym zapachem na upały chociaż nie zachwycił mnie tak jak pierwsza Euphoria. W zapachu dominują kwiaty, piwonie, orchidea i wodna nuta rosy, dzięki której zapach jest lekki i świetlisty, nie czuję natomiast owoców, ani nic orientalnego. Oceniam na 6,5/10.

amanda
amanda

Ogólnie zapach przeciętny , niczym się nie wyróżniający i niczym nie zapadający w pamięć , ot przyjemny na letnią porę i tyle.

oksytocyna
oksytocyna

Kompozycja jak dla mnie wcale nie do końca oczywista. Piwonie nie wysuwają się za mocno na pierwszy plan. Ale ciekawe i intrygujące są tylko w pierwszych minutach, potem bardzo bledną i nijaczeją. Miałam całą butelkę i nigdy, ale to przenigdy nie dostałam na ich temat żadnego komplementu, ani też nie "zaciągałam" się z zachwytu... Dlatego szkolne 3.

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapach kwiatowy, nie wyczuwam tu nic orientalnego ( najbardziej wyczuwalne sa dla mnie piwonie i orchidea, którą uwielbiam) , myśle, że na każda okazje, bo nie jest ani za cieżki, ale tez nie eterycznie lekki. Ładny, ale nie rzuca mnie na kolana. Mam próbke, ale calego flakonu nie kupilabym, bo niczym mnie nie ujal.Nie wiem czy jest w czym szukać podobieństwa to klasycznej Euphorii, bo nie miałam okazji testować pierwowzoru. Wersja Bloom to taki bezpieczny zapach, który mimo, iż dosyc przyjemnie się nosi to nie robi nic, aby utrwalić się w pamięci.

Euphoria Blossom by Calvin Klein 3.52 out of 5 based on 60 ratings and 9 user reviews

Zakupowe okazje

32.71 USD
Calvin Klein Euphoria Blossom eau de toilette for women 3.3 oz
Calvin Klein Euphoria Blossom eau de toilette for women 3.3 oz
32.97 USD
Euphoria Blossom Perfume by Calvin Klein, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
33.50 USD
Calvin Klein Euphoria Blossom Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Calvin Klein Euphoria Blossom Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
FragranceNet.com
33.99 USD
Euphoria Blossom by Calvin Klein EDT Spray 1.7 oz for Women
Euphoria Blossom by Calvin Klein EDT Spray 1.7 oz for Women
35.99 USD
Euphoria Blossom Perfume by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
45.58 USD
Euphoria Blossom Perfume by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
46.00 USD
Euphoria Blossom by Calvin Klein EDT Spray 3.4 oz for Women
48.50 USD
Calvin Klein Euphoria Blossom Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Calvin Klein Euphoria Blossom Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Euphoria Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Euphoria Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Euphoria Blossom marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Euphoria Blossom marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Calvin Klein Obsession Night Woman Christian Dior Dior Addict Chanel Chance Eau Tendre Calvin Klein Truth Bottega Veneta Bottega Veneta Viktor&Rolf Flowerbomb Chloe Chloe Eau de Parfum Chanel Allure Sensuelle Lancome Tresor Torrente L`Or de Torrente Christian Dior Hypnotic Poison Givenchy Organza Lancome Hypnose Senses Gucci Gucci Guilty Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Nina Ricci Nina Joop! Joop! Le Bain Hermes Eau des Merveilles Chanel Coco Noir