Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Euphoria Calvin Klein dla kobiet

Euphoria Calvin Klein dla kobiet Filmy
Euphoria Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Euphoria Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Euphoria Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Euphoria Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Euphoria Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Euphoria Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Euphoria Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Euphoria marki Calvin Klein to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Euphoria został wydany w 2005 roku. Euphoria stworzyli Dominique Ropion, Carlos Benaim i Loc Dong. Nutę głowy stanowi granat; nutami serca są lotos i orchidea; nutami bazy są fiołek, ambra, piżmo i mahoń. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Luxe 2006.

Granat

Lotos Orchidea

Fiołek Ambra Piżmo Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Euphoria by Calvin Klein.

Signature for Her
Starlight
Purple
Fabio Verso Entusiasmo
Tender

Euphoria Recenzje Perfum

ziemniaczek
ziemniaczek

Euphoria to wytrawna mieszanka kwiatów i owoców. Na szczęście już szaleństwo na ten zapach trochę opada i nie pachnie nim teraz co 2 kobieta :D. Z czego niezmiernie się cieszę, bo jest to jeden z moich ulubionych zapachów.
Przez to że na mojej skórze pachnie wytrawnie, używam głównie na wieczór.
Co do trwałości- mam wrażenie że z każdym nowym flakonem, jest coraz słabsza, choć nadal przyzwoicie.

Plus za estetyczny minimalistyczny flakon (a nie brokaty i nazwy na całą buteleczkę).

DeepScent
DeepScent

Moja pasja i zainteresowanie perfumami rozpoczęło się właśnie od tego zapachu. Nie jestem, więc może w pełni obiektywna. Swoją drogą raczej w świecie perfum rzadko kiedy jest miejsce na obiektywizm. Dla mnie zawsze będzie to zapach wyjątkowy, cudowny i godny polecenia. W swojej kolekcji posiadałam już trochę zapachów. Euphoria jest jednym z bardzo niewielu zapachów, które muszę mieć stale. Zapach ekskluzywny. Mnie kojarzy się z typową kobietą z klasą. Zapach popularny, ale i ponadczasowy. Istny klasyk. Zapach orientalno- kwiatowy. Czuć słodycz. Nie jest to zdecydowanie " tania" i " cukierkowa" słodycz. Jest to coś zdecydowanie naturalnego. Nuta granatu doskonale łączy się z wytrawnością mahoniu. Zapach mimo tego, że jest rozpoznawalny potrafi zaskoczyć swoją wielowymiarowością. Jestem zdania, że używanie tego zapachu nie powinno ograniczać się do wieczorów, w ciągu dnia zapach równie dobrze się sprawdza. Euphoria przekonuje trwałością. Zapach przez wiele godzin utrzymuje się na ciele a na ubraniach można mierzyć w dniach. Podsumowując.... WARTO.

Trinapapisten
Trinapapisten

A ja lubię...lubiłam. Miał w sobie coś eleganckiego. Wtedy. W 2006 roku?! Był kobiecy, kwiatowo-drzewny. Z kopnięciem, taki na który zwróciłam uwagę kiedy poczułam na młodej kobiecie w drodze do Włoch. Z Włochami mi się potem kojarzył, z mostem Ponto Tiberio. Dziś już nie. Teraz to popłuczynki. Okaleczone to jakieś. Banał.

bazylka
bazylka

Zopełnie nie moje nuty zapachowe, ale przyciąga mnie na tyle, że raz po raz się nim popsikam. Ma w sobie pewną tajemnicę i ma ciekawą kompozycję

Sylwia74
Sylwia74

Nie przepadam za zapachami Kleina poza dwoma wyjątkami: Escape i właśnie Euphoria. Pamiętam pierwszą reklamę Euphorii w Twoim Stylu i załączoną zapachową próbkę. Od pierwszego powąchania byłam zauroczona zapachem. Swój pierwszy flakon kupiłam w 2007 roku i kochałam miłością obłędną. Swego czasu bardzo komplementowany, taki odmienny i niezwykle charakterystyczny. Euphoria to bardzo ciepły, orientalny zapach, lekko ostry. Dominuje przepiękna orchidea, słodki granat i cieplutka ambra a w tle delikatnie pobrzmiewają nuty drzewne. Cudeńko!!! To bardzo kobiecy i seksowny zapach. Trwałość i projekcja super. Jednakże po pewnym czasie zapach zaczął mnie męczyć. Pachniała nim co druga kobieta na ulicy a tego nie lubię. Zapomniałam o nim na długo. Ostatnio zatęskniłam za Euphorią i kupiłam miniaturkę. I albo trafiłam na wersję poreformulacyjną albo zmienił mi się gust bo to co było kiedyś dla mnie synonimem luksusu teraz jest tylko jednym z wielu ładnych zapachów. Euforia przeminęła ale to nadal piękny i uwodzicielski zapach. Mimo wszystko już uruchomiłam czujki na poszukiwanie flakonu, może trafi mi się jakaś "stara" Euphoria. Ostatnio zapach mało popularny więc może znowu się polubimy :)

darkmormokyle
darkmormokyle

W Euphori zakochałam się przypadkiem, kiedy to spryskałam nią nadgarstek w perfumerii, ale wówczas mnie nie poraziła ;) Musiało minąć kilka godzin żeby do mych nozdrzy dotarł rozwinięty już aromat. Oczywiście nie wiedziałam cóż to za zapach, bo dopiero później zorientowałam się, że to właśnie ten, na który tak prychnęłam w perfumerii :) Tak oto stałam się posiadaczką ciepłego, otulającego i orientalnego zapachu. Wyczuwam w nim miód. Trwałość jest ogromna, bo pachnie ok. 6-7 godzin, a na ubraniach znacznie dłużej :)

daigee
daigee

Problem z Euphorią dnia dzisiejszego polega na tym, że została okrutnie zreformułowana w stosunku do wersji sprzed bagatela 10 lat. W roku narodzin była wydarzeniem - esencjonalna, słodko-drzewna, kremowa, chropowata, ogoniasta, zadziorna, przymilna, soczysta i gęsta - pełna kontrastów i ciekawa. Wyróżniała się w powodzi nijakości, oczywiście do momentu kiedy własna popularność ją zjadła i stała się na tyle oklepana, że wstyd było ją nosić.
Flakonik, który kupimy dziś to owocowy soczek, popłuczyny. Nie podoba mi się za sprawą samego wykastrowanego zapachu, jak i faktu że te kanciaste buteleczki dosłownie zalały rynek.

chjena
chjena

Życie wielu kobiet zmieniło się w 2005 r., jak również sam dom mody Calvin Klein był chyba zaskoczony, nomen omen, euforią, jaką wywołało wejście tego zapachu na rynek. Potrafił wpasować się w gusta masowe, a jednocześnie pięknie podkreślał naturalny wdzięk każdej z nosicielek w indywidualny sposób. Ujmował ciepłą ambrą, podbijającą egzotyczny duet granatu i orchidei, w tle pobrzmiewały nuty drzewne. Orient podany na zupełnie europejsko w eleganckim, srebrzysto-różowym flakoniku. Nic dziwnego, że tak długo i wśród tak wielu święcił triumfy, aż do przesady, aż stał się symbolem perfum "jak nie wiadomo co, to Euphoria".

Lecz mając porównanie z dzisiejszej perspektywy do obecnych hitów sprzedaży, bezwzględnie przyznaję pierwszeństwo Euphorii jeśli chodzi o perfumeryjny sznyt i głębię. Co prawda nie trafia wprost w moje gusta, za dużo tu słodyczy owocowej, a za mało lubianej przeze mnie dymności, ale zupełnie rozumiem, czemu tak się podobała, a niektórym podoba nadal. Choć ponoć nowa wersja to już nie to samo...

Klein zebrał się na odwagę i odszedł od flagowych produktów marki, będących sportowymi świeżakami lub delikatnymi kwiatowymi wodami. Spokojnie można nazwać Euphorię jednym z najlepszych efektów podjętego ryzyka w branży perfumeryjnej, jeśli nie modowej.

balela89
balela89

Są to moje pierwsze perfumy kupione za pierwszą wypłatę:) zawsze muszę mieć je w swojej kolekcji:)choć są bardzo popularne trudno mi się z nimi rozstać. Wiąże się z nimi masa wspomnień...

nellysa
nellysa

Każdego dnia czuję je inaczej. Jednego dnia mnie fascynują, inspirują i wprawiają w dobry nastrój, drugiego niesamowicie drażnią i mam ochotę odstawić je w najdalszy kąt w domu.

Moje ogólne zdanie na temat tych perfum jest pozytywne. Miewam jednak dni, w które nie mogę ich znieść. Dlaczego? Tego nie wie nikt.

Dobrze, pomijając moje odczucia - do meritum. Perfumy są przede wszystkim kwiatowe, ale nie delikatnie, lecz natarczywie. Są ostre i dość specyficzne (dlatego, o ironio!, nie pojmuję ich fenomenu - dlaczego nosi je aż tyle kobiet?).

addicted91
addicted91

Och Euphoria, Euphoria! Pierwszy raz magiczną buteleczkę zobaczyłam u koleżanki - obie byłyśmy gimnazjalistkami, ona dostała ten zapach na urodziny i wtedy była to gorąca nowość na półkach perfumeryjnych, 2005 bodajże. Był to dla mnie symbol luksusu, niedościgniony wzór jesli chodzi o pachnidła, bo wtedy musiałam sie zadowalać podróbkami z FM albo Bi-es. Czas mijał, a ja zapomniałam o istnieniu Euphorii, aż sto lat później dostałam ją w wigilijnej paczuszce. Zakochałam się bez pamięci, zapach jest wielopoziomowy, rozwija się róźnie w zależności od pogody, im wilgotniej tym bardziej czuję piżmo i mahoń. Króluje granat. Cudo. Trochę mnie razi jego popularność. Nie używam go do pracy od kiedy wyczułam go u szefowej ;) ale muszę stwierdzić, z ogromną przyjemnością, że na mnie pachnie lepiej :D co nos, to głos.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Zdziwiła mnie ta mnogość kwiatów i słodyczy u Kleina. Projektant znany jest raczej z surowych zapachów.

Niby ładny, taki piaskowo-kwiatowy. Niby bezpieczny i szaleją za nim tłumy... Ale do mnie on w ogóle nie przemawia. Ma w sobie coś takiego, co mnie irytuje. Jakiś jeden ton. O jeden za dużo. Zaznaczę, że początek mi się podoba - jest naprawdę ładny. Ale potem jeden z tonów czyni tu coś złego i drażni mój nos. Gdyby to był bukiet kwiatów od faceta, najchętniej wyciągnęłabym z niego po kryjomu ten jeden niepasujący tu gatunek i dopiero wtedy wstawiła do wazonu. Wtedy byłoby perfekcyjnie.

Na samym końcu pozostaje tylko pieprz. Czarny, smutny i jakiś taki bez wyrazu. Ech...

Garance
Garance

W moim otoczeniu nie czuję ich na każdym kroku, ale jestem chyba w wąskim gronie osób, które nie trawią tego zapachu. Wielu przedmówców pisało, że nikt nie ucieknie od nich z krzykiem. Otóż ja uciekam. W panice.
Dusi mnie ich słodycz, której nie potrafię przełknąć. Lubię od czasu do czasu orientalne aromaty, natomiast w euphorii skumulowano dwie słodycze: granatu i orchidei tworząc dla mnie mieszankę zabójczą. Myślę, że to w sporej części gigantyczny sukces komercyjny tego zapachu spowodował, że w tej chwili perfumeryjne półki uginają się od takich słodkości.

perfumefreakz
perfumefreakz

A wiecie, że nawet lubię...Co z tego, że masowe i, że czuję je co chwilę - w przeciwieństwie do pięknego życia ze stajni Lancome nie irytują do granic możliwości swoją słodyczą, a raczej tulą. Klasyczna Euphoria to dla mnie zapach kwiatowo-owocowy ale jego sukces nie polega na tej właśnie orchideowej słodyczy i kobiecości, tylko na podstawie zapachu... bo zapomniałem dodać, że to zapach neoorientalny ( nie wiem czy jest w ogóle taka nazwa ale dla mnie jest i jej używam nowsze perfumy) - jest jak Belle'd Opium , niby kobiecy, niby kwiatki, niby granacik ale jest w nich coś bardzo seksualnego, jakby przenieść Wenus Boticellego na dyskotekę albo do erotycznego dreszczowca w stylu ,,noir". Oczywiście sukcesu należy upatrywać w mahoniu i żywicy bursztynowej - ta charakterystyczna metaliczność, męskość, jakaś androgyniczna cecha w tak damskim zapachu daje taki sukces. To powiedzenie ,,Jestem kobietą, ale lubię trochę porządzić". Idealnie wyważone płciowe yin i yang, że tak przedziwacznie rzeknę. Na mojej skórze niestety lubi być kobiecy, jakby na przekóe, ale próbuję i próbować będę go do końca zrozumieć, bo gdy czuję za kimś sznurek tego zapachu to naprawdę jest to coś pięknego. Bo ja nie oceniam zapachu na kategorie współczesny mainstream to bee, złe, masówka, a nisza/klasyki to dobre, cudowne i świętości. Ten jest w gruncie rzeczy prosty, trafia przez to do serc i nosów tylu odbiorców. I może czasami tak trzeba.

Szoszana
Szoszana

Jak to któraś z moich poprzedniczek napisała, tę perfumę trzeba dopełnić osobowością, choć zastanawia mnie, czy to przypadkiem ona nie dopełnia osobowości kobiety, która ją nosi. Niewątpliwie nie jest to zapach dla każdej pani i, choć jest dość popularny i rozpoznawany, nie każdej kobiecie pasuje i nie wszystkie umieją go nosić. Elegancja Euphorii sprawia, że pasuje ona do starannie dobranego stroju i pod warunkiem, że jej właścicielka ubiera się na co dzień formalnie lub półformalnie, będzie pasować nie tylko na wieczorowe okazje. Nie da się przejść obok niej obojętnie i właściwie żadna z edycji Euphorii tak mnie już nie zachwyciła. Muszę też potwierdzić opinie poprzedniczek - podoba się mężczyznom, zwraca uwagę, chętnie ją komplementują. Zdarza mi się używać ją przez okrągły rok, także latem, ale wtedy ograniczam się do jednego pryśnięcia, bo zapach jest naprawdę trwały i czasami, w upalne dni, może być wręcz nieznośny. Najpiękniejsze oblicze Euphoria pokazuje zimą, pod wpływem niższej temperatury nabiera bowiem słodkości, staje się cięższa, nieco duszna, nuty drzewne są w niej mocniej wówczas wyczuwalne. Pięknie utrzymuje się na szalikach i płaszczach, jest naprawdę trwała i ładnie się starzeje, na drugi dzień wciąż pachnie hipnotyzująco, choć po kilku dniach, wyciągając szalik z szafy, pachnie on niestety najgorszym jej wariantem, odartym z wszelkich ładnych woni - wilgocią i ziemią. Pozostaję jej jednak wierna od lat i na pewno zużyję kolejny flakon do cna. :)

Malzka
Malzka

A ja ten zapach uwielbiam. Poznałam go...uwaga, u teściowej która pachnie nim od lat. Mamy podobny gust i wcale się tego nie wstydzę. Co dowodzi, że Euphoria jest i dla młodej i dla starszej. A to jaką aurę tworzy zależy w końcu od charakteru, pH, itp.itd. wszyscy wiedzą o czym mówię. Na teściowej pachnie elegancko i ciepło. Lubię jak ich używa kiedy nas odwiedza. Na mnie pachnie bardziej sexy i ponętnie ale również ciepło. I tak trochę egzotycznie. Mocno orientalnie, co uwielbiam. Przyznam szczerze, że nie czułam tych perfum nigdzie, nie natykam się na niego. Jest bardzo trwały i można go kupić w atrakcyjnej cenie. Projekcja? Całe pomieszczenie - duuuża. To mi się podoba. Przyciąga ludzi z otoczenia i poprawia mi nastrój. Kocham i już.

lapivoinerouge
lapivoinerouge

Może na wstępie zaznaczę, że pachną niemal identycznie jak Signature Victorii Beckham. Chodziły za mną przez kilka miesięcy (w tym czasie używałam Signature), a kiedy wreszcie zafundowałam je sobie w prezencie okazało się, że nikt z moich bliskich nie zauważył większej różnicy - ze mną włącznie!

Zacznijmy od tego, że nazwa nie jest adekwatna do zawartości flakonu - prędzej nazwałabym je orgazm - no chyba, że producent miał na myśli tę euforię. Na pewno nie jest to zapach wesoły. Mężczyźni je kochają - są słodkie, duszące i pachną seksem. Jest to zapach noszący w sobie wiele skrajności - chwilami zmysłowy - nieco męski (nie mogę oprzeć się porównaniu ich do 'szarego' Bossa) doprowadzający moje libido do szaleństwa, innym razem słodki i oczywisty - doprowadzający do zawrotów głowy i mdłości.

Ze względu na sporą trwałość i ogromny ogon nie radziłabym używać go latem, zwłaszcza w upały - zrobimy krzywdę nie tylko sobie, ale i otoczeniu. Chłodne wieczory natomiast mogą stać się z nim ciekawsze ;)

Zombianka
Zombianka

Euphoria. Bardziej napięcie oczekiwania na jakiś rytuał, niż sama emocja zawarta w nazwie. Znać te perfumy wypada, ale na pewno nie każdej kobiecie będzie pasował- o ile jest uniwersalny przedmiotowo, co do okazji, o tyle konkretna nosicielka będzie musiała dopełnić go swoją osobowością, by się z nim zgrać na stałe. Wszystkie kompozycje Kleina są dla mnie w jakiś sposób niedopowiedziane, nieokreślone do końca, stąd ta myśl. Sama testowałam Euphorię kilka razy w różnych temperaturach i mimo starań nie zaiskrzyło.
Na wejściu wybrzmiewają bakaliowe nuty- mieszanka daktyli i rodzynek, z przewagą tych pierwszych, odurzająca słodycz kojarząca się z jakimś świątecznym ciastem. Granat ocieka sokiem na palce i kapie na drobne fiołki. I to jest przyjemniejsza faza- później nastają rządy orchidei z nieznaczną na mnie domieszką lotosu, o wiele za małą, by zrównoważyć tę orchideę; ten kwiat nie bardzo mi leży w perfumach jako zbyt męczący, nawet na żywo niespecjalnie mi się podoba. Kiedy zapach robi się purpurowy od jej nagromadzenia, piżmo przeciąga się tylko leniwie w tle. Końcówka jest już nasycona fioletem, a kremowa ambra wygładza kanty drewien.
Szanuję tę kompozycję, bo jest wyznacznikiem pewnego trendu, jest trwała, z lekkim ogonem i przy całej swojej kwiatowej słodyczy jest nawet dość zwiewna. Ale jakoś mimo tych zalet nie uwiodła mnie.

Blablabla123
Blablabla123

Jade na wczasy, wiec bedzie samolot, bedzie wspólna jadalnia i winda w hotelu. Musi byc zapach adekwatny do sytuacji, zeby nie przeszkadzać innym. I wybór zawsze pada na eupborie. Wszyscy dobrze tolerują ten zapach. Taki smart casual. Pachnę sobie czymś tam babskim i nie pachnę, cos tam jest na rzeczy , ale nikomu nie przeszkadzam. Nie pisze o nutach, bo juz zostało wszystko napisane, tylko takie moje 5 groszy dodaje odnośnie sytuacji do ubrania tego neutralnego zapachu. Chociaż jest w nim cos takiego, ze zaczyna sie delikatnie owoco-kwiatowo i z czasem nabiera mocy, jak dżin z lampy wyłazi z czasem moc coraz większa i większa... Jednak ta baza z żywicy, drzewa mahoniowego i piżma tworzy magiczne połączenie!
Ale jak inni piszą o trwałości tej wody , ze jest świetna, to ja sie załamuje, bo na mnie ten ,piękny bez dwóch zdań,zapaszek nijak trwały nie jest:( ,( albo oudy z róża zniszczyły mi zmysł węchu...)

Lizbet
Lizbet

Marylin Monroe czytała książki. Na tony. Pisarzy amerykańskich, europejskich, klasycznych i tych trochę mniej. I co z tego? I nic. Na koniec dnia chodzi o to, że miała ponętną talię i ładnie się uśmiechała. Tak to jest, gdy zeżre cię twój własny wizerunek. I to jest też historia Euphorii. Od Zakopanego po Hel, od biura do sklepu, randki, imprezy, po wigilijną kolację: Euphoria. Euphoria tu i tam. Jest wszędzie. Ło matko!

Ale: to są po prostu świetne perfumy. Dobrze zrobione, absolutnie poprawne. Nie będę się rozpisywać o nutach zapachowych, bo trudno mi uwierzyć, że istnieje ktoś, kto nie wie, jak ona pachnie. A jeśli ktoś taki jest, to może pójść do pierwszej lepszej perfumerii, na pewno będą mieli.

Czesem jestem wynudzonym poszukiwaczem oryginalnej woni. Zblazowanym. Euphoria? Phi... A jednak, czasem po prostu chce się pachnieć ładnie, nie wymuszenie, może i nawet (o nie!!!) zwyczajnie? I niech tak będzie. Wolę wąchać na wszystkich dobrą Euphorię niż przepłacone pseudooryginalne coś zapakowane w wymyślne opakowanie i postawione w ekskluzywnej perfumerii, by zwodzić wrażeniem. Także: chcesz pachnieć inaczej niż wszyscy, zapomnij o tych perfumach. Chcesz pachnieć dobrze: go for it!

darkblueyed
darkblueyed

Dla mnie pisanie o Euphorii, to jak pisanie o spotkaniu z dawnym facetem , ktory pociagal mnie fizycznie i intelektualnie, z ktorym rozstalismy sie 'za porozumieniem stron'- bez placzu i trzaskajacych talerzy. Pozostala radosc kupowania tego zapachu, gdy w portfelu, po pierwszych dwoch, trzech wyplatach, oplaceniu mieszkania w UK, zasileniu rodziny w Polsce, w portfelu zostalo troche kasy na szalenstwa. Pamietam, ze bawilam sie, kolyszac butelka na kawiarnianym stoliku- kawiarnia Druckers w Walsall, West Midlands. Zapach tanczyl wokol mej szyji jak kaszmirowy szal. Owocowe nuty z cieplym drewnianym tlem dodawaly mi odwagi w zawodzie, ktorego nie wykonywalam od lat. Pacjenci komplementowali i to tez pomagalo w przypominaniu sobie pielegniarskich funkcji. Za kazdym przyjazdem do Polski, kazda napoczeta butelka zostawala na toaletce mojej Mamy- uwielbiala Euphorie, tylko na niej bardziej wychodzila kwiatowo niz owocowo. Na nas obu konczyla sie pizmem i trwala, trwala,trwala... Dobry zapach, mocny ale nie ordynarny. Zawsze bede go wspominac cieplo, jak kilku panow z mojej romantycznej ale niezbyt euforycznej przeszlosci.

gugusia
gugusia

Zapach, który zniewala, czaruje, mówi po prostu sam za siebie. Mnie rzucił na kolana. Facetów doprowadza do szaleństwa, a kobiety do szaleństwa z zazdrości :D Gdy nim pachnę cały świat jest u moich stóp. Dla mnie, osoby lubiącej słodkie i lekko orientalne zapachy, jest po prostu stworzony :)
I kocham go mimo tak ogromnej popularności.

Marjolka
Marjolka

Odkąd pamiętam, byłam "na nie" dla Euphorii. Za to moja mama zawsze była jej największą fanką. Kupiłam jej je w prezencie i sama się w nich zakochałam. Są przepiękne, trwałe. Nie przypominam sobie, żebym je kiedykolwiek u kogoś czuła (a podobno co druga kobieta nimi pachnie...). Uwielbiam w nich to, że nie muszę wąchać nadgarstka, żeby je poczuć, bo projekcja jest ogromna. Polecam.

cirilla
cirilla

Kiedyś jej nie znosiłam...
Teraz zaczęłam na nią wręcz "chorować" ;) Podoba mi się ta zmysłowa nuta czarnej! orchidei, bo to jeden z moich ulubionych kwiatów (i nut w perfumach). Taki wyniosły, piękny, a jednocześnie delikatny. Zapach jest bardzo zmysłowy, ciężki, słodki. Nie ulepkowaty, a taki słodko pikantny bym nawet powiedziała.
Lotos jest obficie doprawiony granatem, oraz ta drzewna nuta, która strasznie drażni nos - tak przyjemnie. Mahoń, ambra i piżmo dopełniają całości, tworząc mieszankę seksowną, która odzywa się ciepłym echem na skórze. Flakon mi się podoba, trwałość też jest bardzo przyzwoita (choć na razie nie mam pełnowymiarowych perfum), to czuć je na ubraniach bardzo długo- 2 dni. I co najzabawniejsze każdy mówi, że to popularny zapach. Może i tak, jednak ja do tej pory się z nim nie spotkałam na ulicy. Nie pogardzę natomiast, gdy dostanę go w prezencie i będę mogła w pełni wypróbować, bo mnie uwiódł i choć uwielbiam flirtować z innymi zapachami - on będzie jednym z moich ukochanych. :)
W tym zapachu czuję się dobrze, seksownie. PS. Na mężczyzn rzeczywiście działa. ^^
I jestem szczęśliwą posiadaczką 50 ml - jupi :)

Zapach jest tak cudowny, że najchętniej chodziłabym w niej ubrana nie tylko na randkę, na spacer, ale i do łóżka :P
Teraz rozumiem, co miała na myśli Marilyn mówiąc, że chodzi spać przystrojona li i tylko w kroplę ulubionych perfum. :)
Co dziwne, nie zauważyłam, żeby Euphoria była zapachem popularnym. Przynajmniej nie w moim mieście.

Ja tak ją lubię (a w przypadku perfum u mnie - nieczęsto się to zdaaarza), że kupię kolejny flakonik. Jest prześliczna, słodka, mocna, lekko owocowa, tajemnicza i nie dziwię się, że zasługuje na miano tych "kultowych" już perfum, ba obok: Angela, czy Chanel. Choćby pod wpływem tego, ile się jej sprzedaje.

Pozostanę jej wierna, bo zapach jest naprawdę śliczny i kobiecy.

jagoda5706
jagoda5706

Doprawdy nie rozumiem tej zmasowanej krytyki Euphirii . Jest to niesprawiedliwe w stosunku do jej twórców , należy im się uznanie za tak spektakularny sukces , który napewwno był ich marzeniem , ale nie sądzę by spodziewwli się go na taką skalę, w końcu trafić w gusta takiej rzeszy kobiet zarówno młodych jak i tych dojrzałych nie jest proste.Tak jak kiedyś było trendy pachniec tymi perfumamasmi tak teraz mam wrażenie , że lepiej się nie przyznawać , że się jest w ich posiadaniu . Teraz trendy jest być orginalnym . być fanem niszowców . Nie jestem wielkim znawcą perfum choć kocham zapachy i mam ich małą , niektórzy twierdzą dość pokażną kolekcję. Od niedawna też wypowiadam się na forum i jestem często zaskoczona nie tyle krytycznymi uwagami co wręcz obrażliwymi . Perfumiarze tworzą zapachy dla nas wszyskich , a każda z nas to potencjalnie inny gust. Mnie Euphoria się podoba , dobrze zrobione perfumy,bogactwo nut , projekcja i trwałość dobra , a wrażenia i emocje jakie są naszym udziałem po ich użyciu to bardzo indywidualna sprawa . Szacunek dla tych pań , które miały odwagę przyznać się , że kochają ten zapach pomimo, że spodobał się masom.

monika690
monika690

Mam niemały problem z tym zapachem. Podobno jest nieziemsko trwały i mocno wyczuwalny, ja go odczuwam całkiem odwrotnie, czyli jako niemrawy zapaszek o kiepskiej trwałości. Nie sądzę bym kupiła podróbkę, gdyż kupowałam w znanej internetowej perfumerii. Sama kompozycja jest całkiem ciekawa, owocowy, mocny wstęp, kwiaty i drzewna baza z ostrzejszą nutą. Po aplikacji przypomina do złudzenia Purple Miraculum, być może oni wzorowali się na Euphorii.

ela812
ela812

Nie tak dawno Euphoria była jednym z najbardziej rozpoznawalnych zapachów na ulicach (ostatnio została zdetronizowana przez LVEB Lancom'a ;-)). Perfumy te znałam wtedy tylko ze "słyszenia", gdyż wiele osób dostawało wypieków na sam dźwięk ich nazwy. Z wrodzonej przekory, właściwej mniej lub bardziej każdemu człowiekowi, celowo unikałam zapoznania się z E., nawet widząc jej flakony na drogeryjnych półkach. Wiem, niezbyt to mądre i logiczne, ale tak było i już. Obcowanie z naszą pachnącą Fragranticą oraz liczne recenzje użytkowników popchnęły mnie jednak wreszcie do testu - coby wiedzieć, przeciwko czemu się tak naprawdę buntuję ;-)
Pierwsze wrażenie nie było ani wstrętne, ani zachwycające. E. wydała mi się wtedy zapachem poprawnym, miłym dla nosa, ale nie dostrzegłam w niej nic szczególnego. Ot, taki zapach, który spodoba się wielu osobom, co zapewne przyświecało twórcom kompozycji.
Zanim dotarłam do domu, zapach na ręce zdążył już trochę ewoluować i jego późniejsze etapy znacznie bardziej przypadły mi do gustu. Początkowe kwaskowo-zielone nuty przycichły (dałabym też głowę, że czułam na wstępie posmak gruszki), pozostawiając słodką bazę. Ta słodycz nie ma, moim zdaniem, elementów jadalnych. Natomiast posiada jakiś akcent, trudny dla mnie do sprecyzowania, co czyni ją ciekawą, nie mdlącą. Kojarzy mi się lekko pikantnie.
Zapach ma projekcję na tyle dobrą, że możemy się nim cieszyć bez przykładania nosa do skóry. Równie dobra jest trwałość Euphorii - spokojnie 7-8 godzin.
Zapach spodobał mi się, nawet bardzo, choć muszę mieć dzień i nastrój na niego. Czasem jego słodycz mnie drażni, a czasem właśnie takiej dawki cukru potrzebuję. Zwyczajnie, jak to kobieta...

Marcin__
Marcin__

Perfum tych używa bliska mi osoba.

O ile męska wersja pachnie wg mnie jak rozpuszczone landrynki, tak damską mógłbym wąchać godzinami. Oczywiście na mojej skórze rozwija się nieco inaczej, jest ostrzejszy i mniej słodki, ale na kobiecie - to bajka.

Mam problem z rozłożeniem Euphorii na czynniki "pierwsze". Nie chcę się silić na stwierdzenia typu "jest to zapach owocowy", gdyż właściwie żaden ze znanych mi owoców tak nie pachnie. Momentami czuć ww. landrynki, co czyni ją podobną do męskiego odpowiednika (a raczej odwrotnie, gdyż to Euphoria Woman EDP powstała jako pierwsza), jednak z dużą dawką zmysłowości. Tak, odnajduję w tych perfumach seksapil. Chce się je czasem wręcz wąchać w nieskończoność.

Trwałość, zarówno na mojej skórze, jak i na skórze bliskiej mi osoby, jest duża i wynosi 10-12 h.

Dla mnie to najlepszy zapach od CK, mimo tego, że bardzo lubię zarówno męskie, jak i damskie Obsession. Do Euphorii mam jednak sentyment i bardzo miłe wspomnienia z nią związane.

p_vacvavik
p_vacvavik

Euphoria zdecydowanie moją pierwszą i największą miłością do dziś. Nie ma piękniejszych perfum, które bardziej by do mnie pasowały. Niezwykle eleganckie, zmysłowe i pociągające.
Absolutny numer 1 .

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Dzisiaj po raz kolejny przetestowałam i nosiłam pół dnia. I nadszedł czas się wypowiedzieć w kwestii tego podobno megaultrapopularnego zapachu.
Po 1. chyba już moda na niego minęła, bo owszem zapach skądś znany, ale nie mogę powiedzieć, że co druga osoba nim pachnie.
Po 2. Euphoria jest...przyjemna. Nic więcej, nic mniej. Przyjemnie.
Nie jest to według mnie jakieś ogromne odkrycie, szał, zwalenie z nóg czy inne zachwyty...po prostu zapach jest miły dla nosa, przyjemnie się go nosi w południe, jak i wieczorem.
Jest naprawdę trwały, projekcja też raczej duża.
Jest ciut jakby męski, ale to w ogóle nie przeszkadza.
Wyczuwam głównie orchideę i mahoń (to chyba on tak męsko przemawia przez nie).
Naprawdę bardzo ok, mogłabym dostać na prezent. Czy sama się skuszę? Nie wiem.

Robię edit po roku gdyż stałam się posiadaczką 50ml flakonu (i jednak sama go sobie sprawiłam). Jestem w trakcie romansu z tym zapachem, dopiero teraz mnie uwiódł, omotał i pozostawił bezbronną zwłaszcza w nutach bazy. Zdecydowanie kupił mnie trwałością i projekcją. Chwilo! Trwaj nim miniesz. Zobaczymy za kolejny rok czy będzie związek czy się rozejdziemy w inne strony :)

Michał_80
Michał_80

Nie podzielam zachwytów. Wręcz przeciwnie - zapach jak dla mnie jest przereklamowany i w sumie dość nijaki. Jest dość ciężki w odbiorze i choć lubię na kobietach zapachy ciężkie i zawiesiste ten aromat jest dla mnie pospolity i prymitywny. Szał wokół spowodowany był chyba silną reklamą (nie powiem, zdjęcia reklamowe przyciągają a rosyjska modelka super seksowna). Jednak chodzi tu o zapach a nie o jego fotki reklamowe. Ja jestem na "nie" bo w grupie ciężkich, zmysłowych i przykuwających uwagę zapachów mam na liście całe mnustwo innych.Lepszych.

Ann
Ann

Oj, trudna to będzie recenzja.
Bo co napisać o zapachu, który został przewiercony na wylot, napisano o nim wszystko, jest wszędzie i wzbudził emocje milionów?
Nie mogę się tutaj wyróżnić, Euphoria dla mnie też była pierwszą miłością zapachową, poznałam ją w 6 klasie podstawówki, w wakacje przed 1 gimnazjum przywiozłam z wolnocłówki. Flakon towarzyszy mi do teraz, chociaż sporadycznie po niego sięgam, euforia przeminęła, pozostała miła znajomość. Euphoria zdecydowanie ma w sobie moc kadzidła, słodycz orchidei i owoców, ciepłą bazę... Jest trwały, ma to "coś", czego pozbawione są najnowsze flankery flankerów, wersje light, eau, l'eau, frãiche i tak dalej. Dobrze mi się ją nosi, raczej jest zbyt chłodna, jakby majestatyczna na zimę (przyznam, że zimą uwielbiam ekstremalne słodziaki), wolę ją czuć jesienią/wiosną. I na Boga, nie w każdej galerii, nie na każdej ulicy! Niżej słusznie zauważono- spowszedniał, przestał być towarzyszem ważnych chwil, wieczorów i premier, a stał się czymś pospolitym, okrutnie podrabianym. Na codzień daje się nosić, w małej ilości nie przemęczy, ale przez jego wszechobecność zachowuję go jakby dla siebie, na moje ważne dni lub po prostu gdy mam na niego ochotę.

Beata Maria
Beata Maria

Hmm nic oryginalnego już tu nie napiszę. Oczywiście miałam, oczywiście upajałam się codziennie aż skończyła się zawartośc flakonika i nastal spokój. Pozorny, ponieważ wszytkie panie pragną nim pachnieć. Podoba sie i kobietom i mężczyznom w rożnych szerokościach geograficznych. Wielkie zatem brawo dla perfumiarza bo stworzył dzieło genialne. W dalszym ciągu bardzo lubię ten wspaniały zapach chociaż już własnego flakonika nie mam ale czuję bez mała codziennie:-).Bardzo trwały, mocny i ogoniasty. Niewątpliwie bardzo dobrze wyważone składniki. Nagroda była wielce zasłużona.Nie lubię tych wersji które się teraz pojawiają ponieważ większość wypada jak popłuczyny po kompocie. Tylko wersja pierwotna!

OlaC
OlaC

Euphoria CK był od bardzo dawna jednym z moich ulubionych zapachów ale…… no cóż BYŁ bo stał się zbyt pospolity. Czuję go każdego dnia na ulicy, w sklepie, a nawet u fryzjera (dobrze, że nie w mięsnym :P). Hmmmm… czyżby stał się tak popularny i jest używany przez wiele osób jako namiastka luksusu??? Bo to chyba brzmi dumnie odpowiedzieć na pytanie czym pachniemy: „a wiesz, ta znana Euphoria”.

Co do samego zapachu – do dziś pamiętam gdy po raz pierwszy dostałam po nosie lotosem i orchideą! Zakochałam się bez pamięci….Najpierw czuję te piękne białe kwiaty ( które bardzo sobie cenię w perfumach) by po chwili poczuć ambrę, fiołka no i piżmo. Takie to trochę ciężkie było ale bardzo magiczne. Ale żeby być magicznym nie powinno się być wyczuwalnym wszędzie!!

Sądzę, że popularność zabiła tajemniczość tych perfum. Mam z nimi same miłe skojarzenia bo towarzyszyły mi w ważnych momentach życia (np. ślub) ale najwidoczniej wszystko kiedyś powszednieje…:P

paninatalia66
paninatalia66

Bardzo przyjemny,złożony,trwały. Nikogo nie odrzuci i nikt nie ucieknie od nas skropionych euphorią. Lubię ją,nawet bardzo,ale jej popularność strasznie mnie zniechęca. Czuję ją w toaletach na uczelni i w klubie gdzie dziewczyny ciągle się nią dopsikują,a potem jeszcze na dokładkę wyczuwam euphorie w środkach miejskiej komunikacji,supermarketach,wszędzie na Paniach w każdym wieku. Używam ich z chęcią,ale wkurza mnie,że czuje je baaaardzo często na innych kobietach. Nie ma w nich tajemnicy i magii,nikt raczej nie spyta czym tak pachnę? Każdy przecież zna i wie.... :)

Buraska
Buraska

Doceniam Euphorię, bo trudno stworzyć zapach, który spodoba się niemal wszystkim. Ja jednak tych zachwytów zdecydowanie nie podzielam i trudno zrozumieć mi fenomen Euphori. Dla mnie jest to zapach zwyczajnie nieprzyjemny z bardzą wyraźnymi, drażniącymi nutami kwasu i goryczy.

amanda
amanda

Euphoria, zapach mający niespełna 10 lat a zrobił dużą furorę wśród przeciętnego perfumeryjnego konsumenta,który pragnie pachnieć czymś ładnym i przyjemnym po prostu, bez wnikania w zawiły arcy ciekawy świat perfumiarstwa.
Nie zaprzeczę i mnie również parę lat temu bardzo się spodobała a i nadal lubię ją.
Nie potrafię tak do końca określić dokładnie i nie zamierzam, bo coś takiego czym jest zapach ciężko czasem słowami opowiedzieć, to co on maluje w duszy i jakie porusza rejony,ale w Euphori podoba mi się najbardziej nuta składająca się z orchideii,ciepłej leniwej ambry i drzewa mahoniowego.
To zapach uniwersalny i na lato nie przygniecie i zimą ma przyjemne ciepełko orientu.
Na mnie pięknie wychodzi,aksamitnie,otulająco z lekkim orientalnym pazurkiem.

Alixia
Alixia

Był okres, gdy prawie wszystkie moje koleżanki pachniały Euforią. Łatwodostępny, ze średniej półki zapach, dający wrażenie kontaktu z "wielkim" światem.
Dziś już chyba lekko passe i demode.
Piękna butelka a w niej przeciętność.
Zapach miły, ale poprzez jego "pospolitość" oklepany.
Ot ... jeden z wielu na drogeryjnej półce.

kenzo
kenzo

Sorry, ale GENCJANA.
Na początku zachwyt na mojej skórze. Oryginalnie kwiatowo i trwale. Super perfumy!
Po krótkim dość czasie ( tydzień używania ) Jedna Wielka Gencjana, ZABÓJCZA TRWAŁOŚĆ i pospolitość i odstawka.
Dawno to było.
Ładna srebrna butla stoi i czeka.
Może przyjdzie na nią czas. Nie jestem fanką.
A fanek ma dużo...?

Majka16
Majka16

Nie wiem, ale dla mnie ten zapach i jego odmiany to jakaś ogromna pomyłka. Nagrodzony nie wiem dlaczego - na mnie kwiatki juz zwiedly , owocki podgnily a reszty brak, za to trwałość dobra a projekcja zabójcza, uf... trzeba to przeżyć

lili-ya
lili-ya

Na moje ostatnie urodziny dostałam od siostry mały flakonik Euphorii. Ucieszyłam się, bo z testów znałam Euphorię już od dawna i podobała mi się. Nie jest to zapach jakoś specjalnie odkrywczy, ale – moim zdaniem – nie sposób go pomylić z jakimś innym. Czasami bardzo lubię nosić Euphorię, czasami tylko lubię, ale dostarcza mi ona jednoznacznie miłych wrażeń zapachowych. Miękka i kremowa, owocowa, drzewna i kwiatowa, ciężka i rześka, słodka i gorzkawa. Wyczuwam w niej delikatne nuty zielone, owoc granatu, drzewo mahoniowe, nienachalne kwiaty i jakąś taką kremowość – jak zrobiona z bitej śmietany kropka nad euphoriowym „i”. Dla mnie jest to zapach na jesienne i wiosenne dni oraz letnie wieczory. Do zimy mi Euphoria nie pasuje – zbyt mało otula, nie tworzy ciepłego szaliczka wokół zziębniętej szyi. Mój flakonik zużyję chętnie, ale cieszę się, że nie dostałam większej pojemności. Udany zapach, ale euforii brak.

perfumeholic88
perfumeholic88

Może wyda sie to dziwne, ale nigdy nie miałam okazji, aby poznać ten zapach mimo, że jest w ścisłej czołówce najpopularniejszych zapachów. Obecnie jestem już po testach i Euphoria nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia. To zapach kwiatowy z nutami zielonymi, które czuję w tle, bo przoduje tu wyrażnie orchidea chyba z granatem. Jest słodko, ale nie mdląco, choć trochę dla mnie banalnie i bez pazura. Brak mi w tym zapachu powera, choć jest miły w odbiorze jednak nie myślę o nim jak o otulający i seksowny. Mam do niego obojętny stosunek i nie marzę o własnym flakonie.

siemka2
siemka2

Tak pospolity, że aż strach! Omijałam ten zapach tylko właśnie z tego względu. Ostatnio jednak podkusiłam się go protestować. I wcale nie wypada źle, chociaż ciągle, jak go wącham, wydaje mi się bardzo znajomy. Czułam zapewne u innych osób w moim otoczeniu. Początek bardzo fajny, nie za słodki, taki fajny z pazurem. Nie potrafię nazwać nut i tego, co czuje, ale kojarzy mi się z elegancką kobietą, która wie, czego chce. Nie jest męczący, przyjemny dla nosa. Ostatnia nuta jakaś męcząca, czuje, że coś mnie dusi i drażni. Nie kupię. Chyba zniechęcona jestem ciągle popularnością tego zapachu. Lubię być wyjątkowa. W związku z tym szukam też tych wyjątkowych perfum. Euforia jeszcze nie teraz...
Kupiłam...chcę dopisać, że jest nietrwała.

lexis1979
lexis1979

Polubiłam Euphorię i już, choć ponoć jest popularny i pachnie nim wiele kobiet (w moim otoczeniu akurat nie), a wiele osób twierdzi, że jest banalny. Szczerze mówiąc wolę taki "banał" niż kilka "niebanalnych" zapachów niszowych, na których mocno się zawiodłam.
Jeśli chodzi o wyczuwalne nuty to znajdę tam i orchideę i lotos, odrobinę granatu, który nadaje lekko owocowego charakteru, odrobinę nuty drzewnej. Generalnie określiłabym je jako zapach kwiatowy, na szczęście nie duszący, przyjemny. Łatwy do noszenia i elegancki, bez drażniących nut. Zapach, który po prostu się podoba i osobie noszącej i otoczeniu. Zarówno dla młodszych, jak i starszych osób, zarówno na dzień, jak i na wieczór. Trwały, ładnie utrzymujący się i rozwijający na skórze. Na pewno niekontrowersyjny i po prostu bardzo ładny. Swoje 100 ml skończyłam przed rokiem i zaczynam za nim tęsknić.

agusia12321
agusia12321

Pierwsze wąchnięcie i na myśl przyszły mi cukierki kukułki .... dosłownie:) Zapewne to jest sprawka wszechobecnego granatu.
Po paru minutach zapach pięknie rozwija się, kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty.
Lotos, orchidea to główni sprawcy pięknej kwiatowej woni, a ambra i piżmo dopełniają całości.
Ładny, przyjemny zapach, ale nie mój ukochany.

marta2210
marta2210

Euphorii unikałam jak ognia.
Tyle się nasłuchałam, jaki to popularny zapach, jak wiele kobiet nim pachnie, jak często podrabiany, że nawet nie miałam ochoty go poznać.
Jednak los chciał inaczej.
Dostałam próbkę do innego zakupu. Od początku byłam nastawiona na nie, psiknęłam w zasadzie tylko dla formalności.
I co pomyślałam?
Że ja chcę tak pachnieć.
I nie obchodzi mnie ile kobiet go używa, i że wszyscy go znają.
Jestem już szczęśliwą posiadaczką tych perfum, i nie żałuję.

Zapach na pewno jest ciężki. Początkowo używałam go tylko na wieczór, obecnie również na dzień. Nie będę rozpisywać się na temat nut, bo każdy może sobie sam sprawdzić. Jednak żałuję że tak długo omijałam Euphorię szerokim łukiem.

asiaaa
asiaaa

I ja również stałam się posiadaczką tego pięknego zapachu,słodki,sexy pochłania bez reszty,delikatnie otulający kobiecy,idealny na jesień,zimę.Poprawia nastrój.Prawdziwa euphoria dla mnie numer jeden.

Morella
Morella

Mój ulubiony :) i nie obchodzi mnie czy jest modny i ile kobiet nim pachnie.

perfumocholiczka
perfumocholiczka

Kiedys szalalam za tym zapachem, nie wyobrazalam sobie zycia bez niego, bardzo mi sie podobal :)
Niestety nastal taki czas ze pol swiata nim pachnialo a drugie pol podrobkami euphorii co ostatecznie zniechecilo mnie do uzywania.
Moze kiedys do niego wroce ;)

angelica
angelica

Euphoria to słodki i seksowny zapaszek, niestety bardzo popularny i rozpoznawalny, muszę przyznać że choć nie lubię owocowych perfum, Euphorię polubiłam od razu. Uwielbiam zapach słodkich daktyli połączonych ze świeżą orchideą i soczystym granatem. Wiele razy dostawałam komplementy za ten zapach, na równi z innym moim ulubionym zapachem Hypnose.

malavida
malavida

Zapach przesłodzony, przytłaczający swoją słodką, intensywną nutą w stopniu wręcz ocierającym się o wulgaryzm. Pudrowy, duszący aromat, którego nie jest w stanie zrównoważyć nawet drzewno-fiołkowa nuta. Niezwykle trwały, ale po kilku godzinach wąchania go na swojej skórze miałam dość - czułam się jak po zjedzeniu ogromnego opakowania landrynek, tuzina lizaków i popicia całości butelką oranżady. Zapach wyłącznie dla amatorek słodyczy.

mala9mi
mala9mi

Od obojętności poprzez miłość do nienawiści.Tak właśnie potoczyła się moja znajomość z Euphorią.
Pozanałam ją dość późno bo jakieś 1,5 roku temu.Oczywiście widziałam, że to jest hit ale mnie nie ciągnęło by spróbować.Ale w końcu skusiłam się na testy.I w ogóle nie potrafiłam zrozumieć tego fenomenu.Zapach owszem ładny...ale tylko tyle.Trochę słodko-owocowy, z nutą orchidei i delikatnym drewnem w tle.Plus coś ostro-męskiego ale nie potrafię zidentyfikować tej nuty.Kilkukrotne testy utwierdziły mnie w przekonaniu, że Euphorii wcale nie chcę mieć ani jej nosić.
Poza tym drażniła mnie z początku jej popularność.Wiadomo-Euphorię czuć na ulicach często.Za często.Ale im częściej ją czułam tym częściej zaczynałam się przełamywać i myśleć "fajna jednak jest...".Dopadł mnie chyba owczy pęd ;)
Po roku od pierwszych testów powróciłam do perfumerii i tym razem mnie Euphoria zachwyciła.Chociaż mam wrażenie, że nieco ją dosłodzili i jest teraz bardziej cukierkowa na początku.Nic to, i tak jej zapragnęłam.Moja miłość okazała się nagle tak silna, że wbrew rozsądkowi zakupiłam od razu największą flaszkę.
Niestety po kilku dniach euforii nagle ta Euphoria zaczęła mnie drażnić, męczyć i dusić.Zdziwiło mnie to nieco ale buteleczkę schowałam na kilka tygodni.W międzyczasie oczywiście czułam zapach na innych i jak najbardziej mi się podobal.Powróciłam do swojego flakonu.Kolejne użycia jedynie mnie utwierdziły w przekonaniiu, że jednak się z nią nie polubię.Nie wiem co wywołało tak nagłą i silną awersję.Ale wiem jedno-nigdy więcej Euphorii na mojej skórze.

Na początku wydawała mi się banalna i nieciekawa, ale później zmieniłam zdanie - szczególnie po pojawieniu się kolejnych kwiatowo - owocowych soczków na półkach Sephory, przy których nawet Euphoria wydawała się zapachem z duszą.

To nie jest zły zapach - ma oczywiście sporo kwiatów i owoców bliżej przeze mnie niezidentyfikowanych, ale w tle jest całkiem ładna kremowa wanilia i delikatna nuta jakiegoś drewienka.

Trwałość średnia.

Tj
Tj

Cudowny - jedynaa wada, to że teraz już zbyt popularny. Też nie jestem zwolenniczką zapachów Claina, ale Euphoria to strzał w 10.

iv3
iv3

Kocham Euphorię sercem swym , mimo, że zwolennikiem CK nie jestem, wąchałam większość jego zapachów i żaden z nich nie podziałał na mnie tak jak Euphoria. Dla mnie nie jest to słodziak - ulepek , jest słodki lecz dostojny, uwielbiam go czuć, podoba się otoczeniu mimo, że jest dość rozpoznawalny, czuć go długo. Jestem zachwycona już dobrych parę lat.

bazylia
bazylia

zbyt jednoznacznie słodki, śliwkowo-drewniany. na początku intryguje. coś w sobie ma. zapach z tych co pięknie pachnie na innej kobiecie.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Przyjemnie kremowy, radosny, zmyslowy, piekny.
Bardzo ciekawe polaczenie nut zielonych, kwiatowych i owocowych.
Granat, orchidea i fiolek sa najbardziej wyraziste - slodycz w ekskluzywnym wydaniu.
Nieslychanie przyjemny dla otoczenia, bardzo trwaly i posiada niezla moc - wyczuwalny nawet po6 godzinach.
Swietna jakosc, wspanialy zapach, w czolowce moich ulubionych.
Butelka ladna.
Polecam wielbicielkom skoncentrowanej slodyczy orchidei.

Zakupowe okazje

Calvin Klein Euphoria Forbidden Eau De Parfum for women 3.4 oz
Calvin Klein Euphoria Forbidden Eau De Parfum for women 3.4 oz
Gift Set 7oz
37.49 USD
Calvin Klein Euphoria Forbidden Gift Set I. Eau De Parfum 1,7 oz Shower Gel 3,4 oz
40.99 USD
48.50 USD
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
49.50 USD
Euphoria Gift Set by Calvin Klein Gift Set for Women Includes 3.4 oz Eau De Parfum Spray 3.4 oz Sensual Skin Lotion Travel Kit
50.99 USD
55.99 USD
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum Spray for Women - 1.7 fl oz
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum Spray for Women - 1.7 fl oz
61.89 USD
Calvin Klein Euphoria Gift Set IX. Eau De Parfum 3,4 oz Eau De Parfum 0,5 oz Body Milk 6,7 oz
Gift Set 1oz
63.00 USD
Calvin Klein Euphoria Coffret Eau De Parfum Spray 30ml 1oz Sensual Skin Lotion 100ml 3.4oz Rollerball 10ml 0.34oz 3pcs
63.00 USD
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 1.7oz
68.00 USD
Calvin Klein Euphoria Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Sensual Skin Lotion 100ml 3.4oz Sensual Bath Shower Creme 100ml 3.4oz 3pcs
69.00 USD
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum for women 5.5 oz
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum for women 5.5 oz
Walgreens
71.99 USD
Calvin Klein Euphoria Eau de Parfum Spray for Women - 3.4 oz.
Calvin Klein Euphoria Eau de Parfum Spray for Women - 3.4 oz.
73.65 USD
Calvin Klein Euphoria Liquid Gold Eau De Parfum for women 3.4 oz
Calvin Klein Euphoria Liquid Gold Eau De Parfum for women 3.4 oz
76.00 USD
Calvin Klein Euphoria Travel Edition Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz Deodorant Stick 75g 2.6oz 2pcs
Gift Set 1.7oz
89.00 USD
Calvin Klein Euphoria Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Sensual Skin Lotion 100ml 3.4oz Eau De Parfum Rollerball 10ml 0.34oz 3pcs
Calvin Klein euphoria Eau de Parfum, 3.4 oz
Calvin Klein euphoria Eau de Parfum, 3.4 oz
97.50 USD
Calvin Klein Euphoria Intense Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz After Shave Balm 100ml 3.4oz Body Wash Gel 100ml 3.4oz 3pcs
Eau De Parfum 5.5oz
110.00 USD
Calvin Klein euphoria Eau de Parfum, 5.5 oz
Calvin Klein euphoria Eau de Parfum, 5.5 oz
110.50 USD
Calvin Klein Euphoria Intense Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz After Shave Balm 100ml 3.4oz Eau De Toilette 20ml 0.67oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Euphoria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Euphoria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Euphoria marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Euphoria marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Christian Dior Dior Addict Versace Crystal Noir Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Kenzo Kenzo Amour Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Midnight Poison Thierry Mugler Angel Lancome Hypnose Prada Prada Candy Christian Dior Dolce Vita Jimmy Choo Jimmy Choo Thierry Mugler Alien Christian Dior Dune Giorgio Armani Armani Code for Women Bottega Veneta Bottega Veneta Jean Paul Gaultier Classique Calvin Klein CK IN2U for Her Christian Dior Hypnotic Poison Givenchy Organza