Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Eternity Summer for Men 2010 Calvin Klein dla mężczyzn

Eternity Summer for Men 2010 Calvin Klein dla mężczyzn

słony

Eternity Summer for Men 2010 marki Calvin Klein to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eternity Summer for Men 2010 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, kumkwat i ananas; nutami serca są cedr virginia, bambus i kardamon; nutami bazy są drzewo gwajakowe, drzewo tekowe i sól.

Bergamotka Kumkwat Ananas

Cedr Virginia Bambus Kardamon

Drzewo gwajakowe Drzewo tekowe Sól

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer for Men 2010 by Calvin Klein.

Eternity Summer for Men 2010 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer for Men 2010 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer for Men 2010 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Morgan Morgan de Toi Homme Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme L`Erbolario Vetiver de la Reunion Lanvin Vetyver Jacques Fath Yang Mark Buxton Nameless Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Czech & Speake No 88 Ralph Lauren Big Pony 4 Basile Basile Style Homme