Marki » C » aromatyczne « Grupy

Eternity Summer for Men 2009 Calvin Klein dla mężczyzn

Eternity Summer for Men 2009 Calvin Klein dla mężczyzn

ziołowy

Eternity Summer for Men 2009 marki Calvin Klein to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eternity Summer for Men 2009 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są gin, lima i bergamotka; nutami serca są pieprz, bazylia i rumianek; nutami bazy są cyprysik japoński, anyż gwiazdkowaty i ambra.

Gin Lima Bergamotka

Pieprz Bazylia Rumianek

Cyprysik japoński Anyż gwiazdkowaty Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer for Men 2009 by Calvin Klein.

Eternity Summer for Men 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer for Men 2009 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer for Men 2009 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Fragonard Concerto Michael Jordan Michael Jordan Diptyque L'Eau de L'Eau Diptyque L'eau des Hesperides Caswell Massey English Lavander Truefitt & Hill 1805 L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Melvita Floral Water Lavender Lord`s Jester Demeter