Marki » C » aromatyczne « Grupy

Eternity Summer for Men 2009 Calvin Klein dla mężczyzn

Eternity Summer for Men 2009 Calvin Klein dla mężczyzn

ziołowy

Eternity Summer for Men 2009 marki Calvin Klein to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eternity Summer for Men 2009 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są gin, lima i bergamotka; nutami serca są pieprz, bazylia i rumianek; nutami bazy są cyprysik japoński, anyż gwiazdkowaty i ambra.

Gin Lima Bergamotka

Pieprz Bazylia Rumianek

Cyprysik japoński Anyż gwiazdkowaty Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer for Men 2009 by Calvin Klein.

Eternity Summer for Men 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer for Men 2009 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer for Men 2009 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Oriflame Free Attitude Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Yardley Lavander Spa Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Gap G7 Mixed Aubusson Aubusson Man in Blue Paul Sebastian PS Fine Cologne Jaguar Jaguar for Men Gendarme 7 Sinful Scents Greed Ayala Moriel Lovender Caswell Massey English Lavander CB I Hate Perfume Lavender Tea