Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Eternity Summer for Men 2008 Calvin Klein dla mężczyzn

Eternity Summer for Men 2008 Calvin Klein dla mężczyzn

Eternity Summer for Men 2008 marki Calvin Klein to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Eternity Summer for Men 2008 został wydany w 2008 roku. Eternity Summer for Men 2008 stworzyli Jean-Marc Chaillan i Carlos Benaim. Nutami głowy są mimoza, kumkwat i cytrusy; nutami serca są zielona trawa, lawenda i nuty zielone; nutami bazy są ambra, paczula, drzewo gwajakowe i kardamon.

Mimoza Kumkwat Cytrusy

Zielona trawa Lawenda Nuty zielone

Ambra Paczula Drzewo gwajakowe Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer for Men 2008 by Calvin Klein.

Eternity Summer for Men 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer for Men 2008 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer for Men 2008 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Estée Lauder Lauder for Men L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Il Profvmo Osmo Scents Brise de Lavande La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Erox Realm Men Alain Delon Samourai 47 Everlast Uppercut Perry Ellis Reserve for Men April Aromatics Crown Chakra Oil N10Z Intense TEN by Intense Galimard Flibustier Toni Gard Toni Gard Man