Marki » C » aromatyczno - owocowe « Grupy

Miałem: 1

lekko korzenny
ozonowy
wodny
Eternity Summer for Men 2007 Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Eternity Summer for Men 2007 Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Eternity Summer for Men 2007 marki Calvin Klein to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Eternity Summer for Men 2007 został wydany w 2007 roku. Eternity Summer for Men 2007 stworzyli Clement Gavarry, Jean-Marc Chaillan i Carlos Benaim. Nutami głowy są kolendra i arbuz; nutami serca są galbanum, anyż gwiazdkowaty i konwalia; nutami bazy są paczula, piżmo, cedr i czerwona ambra.

Kolendra Arbuz

Galbanum Anyż gwiazdkowaty Konwalia

Paczula Piżmo Cedr Czerwona ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer for Men 2007 by Calvin Klein.

Eternity Summer for Men 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer for Men 2007 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer for Men 2007 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy Benetton Energy Man Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Demeter Fragrance Between the Sheets Vero Profumo kiki Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Demeter Fragrance Fuzzy Navel CB I Hate Perfume Gathering Apples Cale Fragranze d’Autore Assolo Demeter Fragrance Hello Kitty La Bouquetiere Ambre et Mure Teufels Kuche Erdbeermund