Marki » C » aromatyczno - wodne « Grupy

Eternity Summer for Men 2006 Calvin Klein dla mężczyzn

Eternity Summer for Men 2006 Calvin Klein dla mężczyzn

Eternity Summer for Men 2006 Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Eternity Summer for Men 2006 Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Eternity Summer for Men 2006 marki Calvin Klein to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Eternity Summer for Men 2006 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, estragon i bergamotka; nutami serca są mimoza, lawenda, liść fiołka i cedr; nutami bazy są paczula, piżmo i biała ambra.

Kwiat pomarańczy Estragon Bergamotka

Mimoza Lawenda Liść fiołka Cedr

Paczula Piżmo Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer for Men 2006 by Calvin Klein.

Eternity Summer for Men 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer for Men 2006 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer for Men 2006 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Puma Puma Create Man Bvlgari Aqua Pour Homme Edition Limitee Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Roxy Roxy Love Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Norma Kamali Beach Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 1 Thymes Azur Marina Yachting Marina Yachting Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love Six Scents Six Scents Series Three 5 . N.Hoolywood: #087 Strange Invisible Perfumes Peloponnesian