Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

ozonowy
wodny
lekko korzenny
Eternity Summer for Men 2005 Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Eternity Summer for Men 2005 marki Calvin Klein to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Eternity Summer for Men 2005 został wydany w 2005 roku. Eternity Summer for Men 2005 stworzyli Clement Gavarry, Jean-Marc Chaillan i Carlos Benaim. Nutami głowy są kolendra i arbuz; nutami serca są galbanum, anyż gwiazdkowaty i konwalia; nutami bazy są paczula, piżmo, cedr i czerwona ambra. Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, melon, fiołek i hiacynt.

Kolendra Arbuz

Galbanum Anyż gwiazdkowaty Konwalia

Paczula Piżmo Cedr Czerwona ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer for Men 2005 by Calvin Klein.

Eternity Summer for Men 2005 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer for Men 2005 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer for Men 2005 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Hugo Boss Boss Selection Jean Paul Gaultier Le Male Les d'Ete 2005 Alan Cumming Cumming Halston Catalyst for Men La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Woods of Windsor Lavender Lili Bermuda Navy Caesars World Caesars Man Emperor Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme Mexx Perspective Man Galimard Flibustier