Marki » C » kwiatowo - wodne « Grupy

Eternity Summer Calvin Klein dla kobiet

Eternity Summer Calvin Klein dla kobiet

wodny
Eternity Summer Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Eternity Summer Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Eternity Summer marki Calvin Klein to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Eternity Summer został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, gardenia, liść figi, fiołek, jaśmin, werbena cytrynowa, lilia wodna i lotos.

Mimoza Gardenia Liść figi Fiołek Jaśmin Werbena cytrynowa Lilia wodna Lotos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer by Calvin Klein.

Eternity Summer Recenzje Perfum

Eternity Summer by Calvin Klein 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Zakupowe okazje

25.95 USD
Eternity Summer Perfume by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Parfum Spray 2013 for Women
27.75 USD
Eternity Summer Perfume by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Parfum Spray 2014 for Women
27.99 USD
Eternity Summer Perfume by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Parfum Spray 2015 for Women
28.99 USD
Eternity Summer by Calvin Klein Eau de Parfum Spray 3.4 oz Edition 2013 for Women
29.99 USD
Eternity Summer by Calvin Klein Eau de Parfum Spray 3.4 oz Edition 2015 for Women
31.99 USD
Eternity Summer by Calvin Klein Eau de Parfum Spray 3.4 oz Edition 2014 for Women
39.99 USD
Eternity Summer Perfume by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Parfum Spray 2011 Tester for Women
StrawberryNET.com
Macys.com
64.00 USD
Calvin Klein Eternity Summer Eau de Parfum, 3.4 oz
Calvin Klein Eternity Summer Eau de Parfum, 3.4 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Hermes Un Jardin En Mediterranee Gabriela Sabatini Ocean Sun Ralph Lauren Polo Sport Woman Mypa Madonna Nudes 1979 Jean's Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Bvlgari Omnia Green Jade Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Antonia`s Flowers Sogni del Mare Dana Shades Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour Bjorn Borg Love All Clean Green Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route