Marki » C » kwiatowo - wodne « Grupy

Eternity Summer Calvin Klein dla kobiet

Eternity Summer Calvin Klein dla kobiet

wodny
Eternity Summer Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Eternity Summer Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Eternity Summer marki Calvin Klein to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Eternity Summer został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, gardenia, liść figi, fiołek, jaśmin, werbena cytrynowa, lilia wodna i lotos.

Mimoza Gardenia Liść figi Fiołek Jaśmin Werbena cytrynowa Lilia wodna Lotos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer by Calvin Klein.

Eternity Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Lanvin Oxygene Iceberg Twice Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Bvlgari Omnia Green Jade Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Tous H2O Oriflame Midsummer Woman Coty Ghost Myst Pierre Cardin Bleu Marine Pour Elle