Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eternity Summer 2012 Calvin Klein dla kobiet

Eternity Summer 2012 Calvin Klein dla kobiet

Eternity Summer 2012 Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Eternity Summer 2012 Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Eternity Summer 2012 marki Calvin Klein to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eternity Summer 2012 został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pascal Gaurin. Nutami głowy są gruszka, martini, bergamotka i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami serca są gardenia, hiacynt i piwonia; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka i heliotrop.

Gruszka Martini Bergamotka Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Gardenia Hiacynt Piwonia

Piżmo Fasolka tonka Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer 2012 by Calvin Klein.

Eternity Summer 2012 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer 2012, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer 2012, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer 2012 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer 2012 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Clinique Clinique Happy In Bloom s.Oliver Love 2008 Biotherm Eau d'Energie Gilles Cantuel Flowers Montale Fruits of the Musk Esprit VIP Life for Her Mistral Grapefruit Red Currant Arno Sorel It Is Pinky Princesse Marina De Bourbon Dynastie Mademoiselle Jeanne Arthes Boum Cherry